تجهیزات فست فود​

کاتالوگ محصولات فست فودی شرکت کاردر استیل

انواع دستگاه گریل تخت​

دستگاه گریل, گریل تخت, گریل 60 سانتی, دستگاه گریل 60 سانتی

دستگاه گریل تخت ۶۰ سانتی​

دستگاه گریل تخت ۶۰ سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل تخت می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع کوچک دستگاه های گریل تخت می باشد.

دستگاه گریل تخت ۹۰ سانتی​

دستگاه گریل تخت ۹۰ سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل تخت می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع بزرگ دستگاه های گریل تخت می باشد.

انواع دستگاه گریل ذغالی ​

دستگاه گریل ذغالی, دستگاه گریل, گریل ذغالی 60 سانتی

دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی​

دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل ذغالی می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع کوچک دستگاه های گریل ذغالی می باشد.

خرید دستگاه گریل, خرید دستگاه گریل ذغالی, دستگاه گریل ذغالی 90 سانتی, قیمت دستگاه گریل 90 سانتی

دستگاه گریل ذغالی ۹۰ سانتی​

دستگاه گریل ذغالی ۹۰ سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل ذغالی می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع بزرگ دستگاه های گریل ذغالی می باشد.

انواع دستگاه گریل میکس​

دستگاه گریل میکس​

دستگاه گریل میکس، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل میکس می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. از این دستگاه برای پخت انواع استیک و برگر استفاده میشود و بدون شیار می باشد

دستگاه گریل میکس شیاردار​

دستگاه گریل میکس شیاردار، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل میکس می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. از این دستگاه برای پخت انواع استیک و برگر استفاده میشود و شیاردار می باشد

انواع دستگاه اجاق گاز رومیزی​

دستگاه اجاق گاز رومیزی دو شعله​

دستگاه اجاق گاز رومیزی دو شعله یکی از ۲ محصول اجاق گازی تولید شده توسط شرکت کاردر استیل می باشد. این اجاق گاز مجهز به دو شعله بوده و رومیزی می باشد. اجاق گاز دو شعله نوع کوچک اجاق گاز رو میزی است.

دستگاه اجاق گاز رومیزی چهار شعله​

دستگاه اجاق گاز رومیزی چهار شعله یکی از ۲ محصول اجاق گازی تولید شده توسط شرکت کاردر استیل می باشد. این اجاق گاز مجهز به چهار شعله بوده و رومیزی می باشد. اجاق گاز چهار شعله نوع بزرگ اجاق گاز رو میزی است.

سایر تجهیزات فست فود​

دستگاه شوتینگ طرح آمریکایی​

دستگاه شوتینگ سیب زمینی طرح آمریکایی یکی از محصولات شرکت کاردر استیل می باشد که به منظور روغن گیری و گرم نگه داشتن سیب زمینی ها و سوسیس ها در فست فود ها استفاده می شود.

دستگاه سالاماندر​

دستگاه سالاماندر محصول شرکت کاردر استیل در پخت کباب، گوجه، جوجه، همبرگر و … به شما کمک می کند. عملکرد این دستگاه بسیار ساده است و قابلیت تنظیم ارتفاع در چهار حالت مختلف را نیز دارد

امتیاز خواننده ما
[جمع: 2 میانگین: 5]