تجهیزات فست فود

 

تجهیزات فست فود​

کاتالوگ محصولات فست فودی شرکت کاردر استیل

انواع دستگاه گریل تخت​

دستگاه گریل, گریل تخت, گریل 60 سانتی, دستگاه گریل 60 سانتی

دستگاه گریل تخت 60 سانتی​

دستگاه گریل تخت 60 سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل تخت می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع کوچک دستگاه های گریل تخت می باشد.


نمایش محصول

دستگاه گریل تخت 90 سانتی​

دستگاه گریل تخت 90 سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل تخت می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع بزرگ دستگاه های گریل تخت می باشد.


نمایش محصول

انواع دستگاه گریل ذغالی ​

دستگاه گریل ذغالی, دستگاه گریل, گریل ذغالی 60 سانتی

دستگاه گریل ذغالی 60 سانتی​

دستگاه گریل ذغالی 60 سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل ذغالی می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع کوچک دستگاه های گریل ذغالی می باشد.


نمایش محصول

دستگاه گریل ذغالی 90 سانتی​

دستگاه گریل ذغالی 90 سانتی، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل ذغالی می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. این دستگاه نوع بزرگ دستگاه های گریل ذغالی می باشد.


نمایش محصول

 

دستگاه گریل میکس​

دستگاه گریل میکس، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل میکس می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. از این دستگاه برای پخت انواع استیک و برگر استفاده میشود و بدون شیار می باشد


نمایش محصول

دستگاه گریل میکس شیاردار​

دستگاه گریل میکس شیاردار، یک نوع از سری محصولات دستگاه گریل میکس می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده و عرضه می گردد. از این دستگاه برای پخت انواع استیک و برگر استفاده میشود و شیاردار می باشد


نمایش محصول

 

دستگاه اجاق گاز رومیزی دو شعله​

دستگاه اجاق گاز رومیزی دو شعله یکی از 2 محصول اجاق گازی تولید شده توسط شرکت کاردر استیل می باشد. این اجاق گاز مجهز به دو شعله بوده و رومیزی می باشد. اجاق گاز دو شعله نوع کوچک اجاق گاز رو میزی است.


نمایش محصول

دستگاه اجاق گاز رومیزی چهار شعله​

دستگاه اجاق گاز رومیزی چهار شعله یکی از 2 محصول اجاق گازی تولید شده توسط شرکت کاردر استیل می باشد. این اجاق گاز مجهز به چهار شعله بوده و رومیزی می باشد. اجاق گاز چهار شعله نوع بزرگ اجاق گاز رو میزی است.


نمایش محصول

 

دستگاه شوتینگ طرح آمریکایی​

دستگاه شوتینگ سیب زمینی طرح آمریکایی یکی از محصولات شرکت کاردر استیل می باشد که به منظور روغن گیری و گرم نگه داشتن سیب زمینی ها و سوسیس ها در فست فود ها استفاده می شود.


نمایش محصول

دستگاه سالاماندر​

دستگاه سالاماندر محصول شرکت کاردر استیل در پخت کباب، گوجه، جوجه، همبرگر و … به شما کمک می کند. عملکرد این دستگاه بسیار ساده است و قابلیت تنظیم ارتفاع در چهار حالت مختلف را نیز دارد


نمایش محصول