برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

دستگاه آون کانوکشن ۴ دیس

دستگاه آون کانوکشن ۴ دیس، توسط شرکت کاردر استیل برای کسانی طراحی شده که صاحب یک قنادی کوچک اند. یک فر قنادی ارزان ولی با قابلیت های بالا را اگر جستجو می کنید. می توانید در اینجا بیابید. دستگاه آون کانوکشن نوع جدید تر فر های قنادی است که شما می توانید امروزه آن را ردر اکثر قنادی ها مشاهده کنید. این فر با توجه به اینکه جای کمتری را اشغال می کند، یکی از محصولات پر طرفدار شرکت کاردر استیل می باشد. شما می توانید از این فر به جای فر های قنادی خریداری و در شیرینی پزی های خود استفاده کنید.

درباره دستگاه آون کانوکشن

 

 دستگاه آون یکی از لوازم/تجهیزات قنادی است که با کمک این دستگاه دیگر نیازی نیست که فرها و هود های گران قیمت خریداری نمایید. زیرا در هر قنادی برای پخت انواع کیک و شیرینی به چنین محصولی نیاز است و از آنجایی که دستگاه آون کانوکشن دارای فن است نیاز شما را برآورده می سازد. نکته مهمتر این است که شما کنترل دما را در اختیار دارید و به دلیل وجود فن، گرما جریان پیدا می کند و باعث می شود شیرینی مورد نظر شما به درستی پخته شود. دستگاه آون کانوکشن ۴ دیس برای پخت انواع شیرینی و کیک و کلوچه استفاده میشود این دستگاه تمام اتوماتیک شرکت کاردر استیل جدیدترین فر ساخته شده با پنل ایتالیایی میباشد. این سیستم دارای ۶ برنامه پخت و سیستم تنظیم حرارت و دارای پنل دیجیتالی با قابلیت کنترل زمان است.

دستگاه آون کانوکشن که ساخته شده شرکت کاردر استیل میباشد تا ۳۰۰ درجه قابلیت تنظیم درجه حرارت رتا دارا میباشد و سیستم دیجیتالی این فر قنادی بسیار دقیق و پیشرفته است. نسبت به فر های معمولی این سیستم میتواند پخت انواع شیرینی را در کوتاه ترین زمان اما با بالاترین کیفیت به ثمر برساند. نسبت به دستگاه های قبلی، کوچکتر است و قابلیت حمل و جا به جایی راحت تری دارد. درب جلوی این فر شیشه ایی برای دیدن داخل فر تعبیه شده و ۶ برنامه پخت به جهت نگهداری ۶ مدل شیرینی پر استفاده مشتری میباشد که در صورت استفاده از هرکدام تنظیمات را بر روی پخت اجرا میکند

دستگاه آون کانوکشن ۴ دیس طراحی شده برای قنادی ها و شیرینی پزی های کوچک و دارای مشتریهای کمتر از حد معمول است.

  • حرارت غیر مستقیم
  • سیستم جرقه زن
  • امنیت کنترل گاز بالا
  • دارای دو عدد فن
  • مدل ایستاده
  • فاصله بین طبقات ۸ سانتیمتر
  • دارای ظرفیت ۴ عدد سینی ۶۰×۴۰
  • قابلیت تنظیم دما تا ۳۰۰ درجه
  • دارای پنل دیجیتالی با قابلیت کنترل زمان، کنترل دما و دارای ۶ برنامه پخت
امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]
بستن فهرست
×