برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

تجهیزات گرمکن غذا

گرمکن غذا (food warmer) نوعی فر کابینت مانند است که غذای پخته شده را گرم نگه می دارد. همچنین قادر است غذای پرسنل را در دمایی ملایم گرم نماید. این دستگاه در دو نوع دستگاه گرمکن غذا خانگی خانگی (home use food warmer) و گرمکن غذای صنعتی (commercial food warmer) در بازار موجود می باشد که به آن گرمکن غذا پرسنلی نیز گفته می شود.

دستگاه گرمخانه غذا دستگاهی است برای گرم نمودن غذا می باشد که برای ادارات و شرکت هااستفاده می شود که غذا را در طول روز گرم نگه میدارد این دستگاه ها در دو مدل گازی و برقی ساخته میشود که هرکدام با دو مدل سیستم اتومات و معمولی قابل ساخت میباشد که در مدل های اتومات یادیجیتالی آن ترموستات دیجیتالی جهت تنظیم دمای داخل گرمکن می باشد.

 دستگاه گرمکن غذا، تمامی غذاها را در دمایی یکسان نگه می دارند. به کمک گرمکن غذا شما قادر خواهید بود تمامی غذا ها را در دمایی یکسان و مطمئن نگه دارید. یکی از ویژگی های کلیدی گرمکن غذا این است که شما می توانید برای مدتها غذا را گرم نگه دارید. پس دیگر نگران سوختن یا خراب شدن غذا بر اثر حرارت نباشید.

دستگاه گرمکن غذا، تمامی غذاها را در دمایی یکسان نگه می دارند. به کمک گرمکن غذا شما قادر خواهید بود تمامی غذا ها را در دمایی یکسان و مطمئن نگه دارید. یکی از ویژگی های کلیدی گرمکن غذا این است که شما می توانید برای مدتها غذا را گرم نگه دارید. پس دیگر نگران سوختن یا خراب شدن غذا بر اثر حرارت نباشید.

وقتی به حداکثر دما برسد خود به خود خاموش میشود و مجهز به نمایشگر دیجیتالی دما برای نشان دادن دما و حرارت وهمین طور دستگاه قابلیت سیستم تنظیم دما را دارد که میتوان هر درجه حرارتی را برای گرم کردن بنا به انتخاب اپراتور تنظیم می نماید. این دستگاه هم بصورت پایه ثابت هم چرخدار می باشد در مدل گازی اتومات دارای سیستم ترموکوبل و جرقه زن و شمعک و ترموستات دیجیتالی و نمایشگر دیجیتالی دما می باشد.

در مدل ۲۰ و ۵۰ نفره مصرف برق آن ۱۰۰۰ وات میباشد و در مدل ۱۰۰ نفره ۱۵۰۰ وات و در مدل ۲۰۰ نفره و ۳۰۰ نفره ۲۰۰۰ وات می باشد.

سیستم این گرمکن ها به گونه ایی میباشد که پرسنل میتواند در هر زمانی غذای خود را گرم نگه دارند .و بنا به در خواست مشتری قابلیت ساخت دو منظوره (برق و گازی) آن نیز می باشد.

دستگاه گرمکن غذا در رستوران ها و سایر آشپزخانه های صنعتی بکار می رود. در رستوران ها و هتل ها تقریبا به یک منظور مورد استفاده قرار می گیرند. اما در طیف های مختلف این محصول قابل مشاهده است. به طور مثال در رستوران ها غذاهای مختلفی برای گرم ماندن، یا گرم کردن در دستگاه قرار می گیرند که اغلب سایز های بزرگی را دارا هستند. در مقابل در شرکت ها و کارخانجات سایز کوچکتری از این دستگاه به منظور گرم کردن غذای پرسنل و کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد. «منبع»

خلاصه کاربرد دستگاه گرمکن غذا

✔️ مناسب شرکت ها و ادارات برای طبخ و گرم نمودن غذای پرسنل

✔️ مناسب برای مطبخ و کترینگ و رستوران و سایر آشپزخانه ها….

✔️ مناسب برای کارخانه ها، خط تولید و شرکت های صنعتی

✔️ مصارف شخصی بر حسب نیاز | در این حالت می توانید از شرکت کاردراستیل درخواست کنید تا دستگاه را بسته به استفاده شما سفارشی سازی کنند.

 

انواع دستگاه گرمکن غذا

شرکت کاردر استیل انواع مختلفی از گرمکن غذا را در سایزهای مختلف تولید و عرضه می دهد. دستگاه گرمکن غذا از ۲۰ نفره شروع و تا ۳۰۰ نفره برای فروش موجود می باشد. شما می توانید بسته به نیاز خود از آن ها استفاده نمایید. بسیاری از افراد به دنبال دستگاه گرمکن غذا ۱۰ نفره هستند که این محصول تولید نمی شود.

گرمکن غذا رومیزی ۲۰ نفره برقی

✔️ مدل GKP54 برقی مکانیکی طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۷۰

گرمکن غذا رومیزی ۲۰ نفره گازی معمولی

✔️ مدل GKG53 گازی معمولی طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۷۰

گرمکن غذا کوچک ۵۰ نفره برقی مکانیکی

✔️ مدل GKP34 برقی مکانیکی طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۱۰

گرمکن غذا کوچک ۵۰ نفره گازی معمولی

✔️ مدل GKG33 گازی معمولی طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۱۰

گرمکن غذا ۵۰ نفره اتومات گازی

✔️ مدل GKG32 گازی اتوماتیک طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۲۰

گرمکن غذا ۵۰ نفره دیجیتال برقی

✔️ مدل GKP31 برقی دیجیتالی طول ۵۰ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۲۰

گرمکن غذا برقی ۱۰۰ نفره

✔️ مدل GKP24 برقی مکانیکی طول ۶۵ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۷۰

گرمکن غذا گازی ۱۰۰ نفره

✔️ مدل GKG23 گازی معمولی طول ۶۵ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۷۰

گرمکن غذا گازی اتوماتیک ۱۰۰ نفره

✔️ مدل GKG22 گازی اتوماتیک طول ۶۵ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۸۰

گرمخانه غذا برقی دیجیتال و مکانیکی ۱۰۰ نفره

✔️ مدل GKP11 برقی دیجیتالی طول ۶۵ عرض ۶۰ ارتفاع ۱۸۰

✔️ مدل GKP04 برقی مکانیکی طول ۸۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۸۰

گرمکن غذا پرسنلی گازی ۲۰۰ نفره

✔️ مدل GKG03 گازی معمولی طول ۸۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۸۰

گرمکن غذا پرسنلی اتومات گازی ۲۰۰ نفره

✔️ مدل GKG02 گازی اتوماتیک طول ۸۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۹۰

گرمکن غذا پرسنلی برقی ۲۰۰ نفره

✔️ مدل GKP01 برقی دیجیتالی طول ۸۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۹۰

گرمخانه غذای برقی ۳۰۰ نفره

✔️ مدل GKP44 برقی مکانیکی طول ۱۲۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۸۰

دستگاه گرمخانه غذا ۳۰۰ نفره

✔️ مدل GKG43 گازی معمولی ارتفاع ۱۲۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۸۰

گرمکن غذا صنعتی ۳۰۰ نفره

✔️ مدل GKG42 گازی اتوماتیک طول ۱۲۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۹۰

گرمکن غذا صنعتی ۳۰۰ نفره

✔️ مدل GKP41 برقی دیجیتالی طول ۱۲۰ عرض ۸۰ ارتفاع ۱۹۰

✔️ ورق بدنه دستگاه از جنس استنلس استیل به ضخامت ۰.۸ میلی متر می باشد .

✔️ مصرف گاز: ۲.۷ متر مکعب در ساعت (m3/h 2.7)

✔️ نوع گاز مصرفی: گاز شهری و مایع

گرمکن غذا چیست؟

به نقل از فرهنگ وبستر واژه گرمکن به وسیله ای گفته می شود که چیزی را گرم نگه می دارد و یا گرم می نماید. دستگاه گرمکن غذا به وسیله ای گفته می شود که قادر است غذا را گرم نموده و گرم نگه دارد.

تعریف تجهیزات گرمکن غذا

تجهیزات گرمکن غذا به مجموعه دستگاه هایی گفته می شود که به گرم نمودن غذا در شرکت ها و آشپزخانه ها می پردازند.

دستگاه گرمکن غذا از جنس استیل استنلس می باشد و از مواد اولیه با کیفیت در تولید آن استفاده شده است. به دلیل کیفیت و دقت بالای طراحی این دستگاه، سلامت غذا حفظ می شود و آسیبی به غذا نخواهد رسید.

شرکت کاردر استیل گرمکن غذا ۲۰ نفره را با قیمت گرمکن غذا ۱۰ نفره ارائه می دهد. راه حل دیگر قابلیت سفارشی سازی این محصولات است. ما می توانیم به صورت سفارشی سازی شده این محصول را برای شما بسازیم. از موارد استفاده گرمکن غذا می توان به رستوران، بوفه، تهیه غذا و کترینگ، شرکت ها و کارخانه ها اشاره نمود.

تجهیزات گرمکن غذا

.شما انواع تجهیزات گرمکن غذا را می توانید در این بخش بیابید 

تجهیزات گرمکن غذای شرکت کاردر استیل به منظور گرم نمودن و گرم نگه داشتن غذا ها در آشپزخانه های صنعتی بویژه رستوران ها، شرکت های صنعتی، مدارس، سازمان ها، ادارات، شرکت ها بکار می رود. این تجهیزات از پرفروش ترین تجهیزات شرکت کاردر استیل هستند که علاقه مندان در کسب و کارهای مختلف بسته به نیاز خود سایز مورد نظر را انتخاب می نمایند. هریک از این محصولات قابل اعتماد و شامل ۱۵ سال خدمات پس از فروش و همچنین یک سال گارانتی می باشند و شما می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده نمایید. دستگاه گرمکن غذا از سایز های متنوعی برخوردار است و در سه مدل گازی معمولی، گازی اتوماتیک و برقی دیجیتالی تولید و عرضه می شود و سایز دستگاه ها از ۲۰ نفره تا ۳۰۰ نفره موجود می باشد.

کدام تجهیزات گرمکن غذا برای من مناسب هستند؟

برای یافتن اینکه کدام یک از دستگاه های گرمکن غذا برای شما مناسب هستند، باید از نیاز خود آگاه باشید. آیا صاحب یک رستوران هستید و می خواهید غذای گرم به مشتریان خود تحویل دهید؟ میزان مشتریان شما در طول روز چقدر است؟ یا شاید هم صاحب یک شرکت یا کارگاه هستید و به دنبال دستگاهی هستید که غذای پرسنل را به صورت یکجا گرم نماید. سایزهای بزرگ دستگاه گرمکن غذا بویژه ۳۰۰ نفره برای گرم نگه داشتن غذا در آشپزخانه بیمارستان ها، خانه سالمندان و سایر موسسات و سازمان های بزرگ که حجم زیادی از غذا لازم است در طول روز گرم شود، کاربرد دارند.

ضرورت استفاده از تجهیزات گرمکن غذا

گرم نگه داشتن غذا و تحویل غذای گرم به مشتری باعث رضایت مشتریان شما خواهد شد. گرم نمودن غذا به روش های قدیمی دردسر های خود را دارد و شما تنها در مدت زمان محدود و خاصی قادر هستید تا غذاها را گرم نگه دارید. شرکت سورنکو با ارائه دستگاه گرمکن غذا این مشکل را حل کرده است. به لیست گرمکن های موجود در این مجموعه نگاهی بیندازید و اگر از این بابت که کدام یک برای کسب و کار یا موسسه شما مناسب است مردد هستید، با کارشناسان فروش ما (تلگرامی یا از طریق تلفن) تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی فرمایند و قیمت هریک را به شما اعلام نمایند.

در ادامه می توانید انواع تجهیزات گرمکن غذا را مشاهده کنید.

گرمکن غذا ۳۰۰ نفره

دستگاه گرمکن غذا, گرمکن غذا, گرمکن غذای صنعتی, قیمت گرمکن غذا

دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی

 گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی، محصولی از شرکت کاردر استیل می باشد که مناسب رستوران ها و مراکز اداری و خدماتی شلوغ می باشد. این دستگاه می تواند غذای ۳۰۰ نفر از پرسنل شما را گرم کند. دستگاه گرمکن غذای حاضر را می توانید در مدارس، شرکت های بزرگ و کارخانه ها مورد استفاده قرار دهید

گرمکن غذا پرسنلی, دستگاه گرمکن غذا

دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی اتومات

گرمکن غذا، دستگاهی است که به منظور گرم کردن و گرم نگه داشتنن غذای کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با گاز کار کرده و سیستم ای اتوماتیک دارد که کار شما را در هنگام کار کردن با این محصول ساده می کند.  این دستگاه بدون استفاده از گاز، با برق کار می کند و قادر است انواع غذا را در حجم بالا به صورت همزمان گرم نماید

دستگاه گرمکن غذا,دستگاه گرمخانه غذا,گرمکن غذا صنعتی

دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره برقی دیجیتال

اگر به دنبال دستگاهی برای گرم کردن غذای کارمندان و پرسنل خود می باشید و اگر کارمندان شما بیشتر از ۲۰۰ نفر می باشند، شما می توانید از این دستگاه استفاده کنید زیرا تا ۳۰۰ نفر ظرفیت دارد و با برق کار می کند. با دستگاه گرمخانه غذای گازی می توانید ۳۰۰ غذا را در عرض یک ساعت گرم نمایید. این دستگاه در کارخانه ها، بیمارستان ها و ادارات کاربرد دارد.

گرمکن غذا ۲۰۰ نفره

گرمکن غذا صنعتی 200 نفره گازی معمولی

دستگاه گرمکن غذا ۲۰۰ نفره گازی معمولی

گرمکن غذا، یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که توسط شرکت کاردر استیل ساخته و عرضه می گردد. این نوع از گرمکن غذا، به اندازه ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد و با گاز شهری کار می کند. دستگاه گرمخانه غذای بزرگ ۲۰۰ نفره گازی معمولی برای گرم نگه داشتن انواع غذا در  شرکت ها و حتی رستوران ها کاربرد دارد

گرم کننده غذا, گرمکن صنعتی, گرمکن غذا اتومات

دستگاه گرمکن غذا ۲۰۰ نفره گازی اتومات

گرمکن غذا ۲۰۰ نفره گازی اتومات دستگاهی است که به صورت اتوماتیک و با استفاده از گاز شهری به شما در گرم کردن غذای پرسنل خود کمک می کند. شما می توانید غذای پرسنل خود را تا سقف ۲۰۰ نفر گرم کنید. این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک غذاهای شما در شرکت، کارخانه، مدارس و… را به صورت اتوماتیگ گرم می نماید.

گرمکن غذا اداری, دستگاه گرمکن غذا,گرمکن غذا

دستگاه گرمکن غذا ۲۰۰ نفره برقی دیجیتال

در اینجا، گرمکن غذا از نوع برقی آن را مشاهده می کنید که می تواند تا ۲۰۰ ظرف غذا را گرم کرده و گرم نگه دارد. اگز به دنبال دستگاهی با ساز و کار آسان هستید، ما این محصول دیجیتالی را به شما پیشنهاد می کنیم.  با استفاده از دستگاه گرمکن غذای ۲۰۰ نفره برقی دیجیتالی بدون نیاز به گاز غذاهای خود را گرم نمایید

گرمکن غذا ۱۰۰ نفره

گرمخانه غذا, دستگاه گرمخانه غذا, دستگاه گرمخانه گرم و مرطوب

دستگاه گرمکن غذا ۱۰۰ نفره گازی معمولی

گرمکن غذا، دستگاهی است برای کسانی که به فکر کارمندان و پرسنل خود می باشند. زیرا راحت نیستند وقتی که میبینند کارمندانشان غذای خود را سرد و یا با طمع خراب شده در اثر گرمای مستقیم را میخورند. دستگاه گرمکن غذای صنعتی متوسط ۱۰۰ نفره برای انواع شرکت و رستوران و تالار کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

گرم نگهدارنده غذا صنعتی پرسنلی

دستگاه گرمکن غذا ۱۰۰ نفره گازی اتومات

جهت خرید دستگاه گرمکن غذای ۱۰۰ نفره لطفا به ادامه مطلب بروید. این دستگاه با گاز شهری کار می کند.  سیستم این دستگاه اتوماتیک است که میتواند کار را هنگام استفاده از این دستگاه برای شما ساده کند. این دستگاه ۱۰۰ عدد ظرف غذا ظرفیت دارد و می تواند برای شرکت ها، ادارات، مهد کودک و غیره مناسب باشد

دستگاه نگهداری غذا, گرمکن غذا برقی

دستگاه گرمکن غذا ۱۰۰ نفره برقی دیجیتال

گرمکن غذا ۱۰۰ نفره برقی دیجیتال نوع سوم از سری محصولات گرمکن غذا ۱۰۰ نفره است. و به صورت اتوماتیک غذا های پرسنل شما را گرم می کند. این دستگاه با قیمتی مناسب توسط شرکت کاردر استیل عرضه میشود. این دستگاه که ۱۰۰ عدد ظرفیت دارد، برای انواع شرکت، سازمان، اداره و… که ۱۰۰ پرسنل دارند مناسب می باشد.

گرمکن غذا ۵۰ نفره

فر گرمکن غذا صنعتی 50 نفره گازی

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی معمولی

خرید گرمکن غذا با قیمتی مناسب، یکی از اهداف کسانی است که به فکر کارمندان خود در شرکت هستند. افرادی که راضی نیستند که کارمندانشان غذای سرد بخورند. کسانی که به فکر صرفه جویی در مصرف گاز نیز هستند. دستگاه گرم خانه غذای ۵۰ نفره یکی از پرفروش ترین نوع گرمکن این شرکت است و دارای مقاومت بسیار بالاییست.

خرید دستگاه گرمکن غذا گازی 50 نفره اتوماتیک استیل

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی اتومات

گرمکن غذا وسیله ای است که تمامی مراکز اداری و خدماتی به آن نیاز دارند . زیرا اگر میخواهید که پرنسل خوب و با دل و جان کار کنند، لازم است تا به آنها احترام بگذارند. برایشان فکری کنید که بتوانند غذای تازه بخورند. دستگاه گرمکن پرسنلی صنعتی برای گرم کردن غذای پرسنل شرکت های کوچک مناسب است و ۵۰ ظرف غذا ظرفیت دارد

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتال

دستگاهی برقی که می تواند غذای پرسنل شما را گرم کند … این دستگاه دیجیتالی می باشد و قیمت آن نسبت به کارایی ای که برای شما دارد، مناسب است. حتی ارزان تر از دیگر محصولات برایتان خرج دارد. این دستگاه بدون استفاده از گاز کار می کند و برای انواع آشپزخانه صنعتی مانند رستوران و فست فود کاربرد دارد

گرمکن غذا ۲۰ نفره

گرمکن غذا گازی معمولی

دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره گازی معمولی​​

دستگاهی را برای ۲۰ نفر از کارمندان سخت کوشتان خریداری کنید. به دلیل اینکه بتوانند غذای های خود را در ان دستگاه گرم کنند. و در هنگام ناهار و یا هر وعده ی دیگر میل کنند. دستگاه گرمخانه غذا کوچک برای فست فود ها، رستوران ها و مراکز مشابه که با حجم پایینی از ظرف غذا سروکار دارند مناسب است. پیشنهاد می کنیم از این محصول دیدن فرمایید.

گرمکن غذا برقی مینی

دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی

گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی نوع سوم از سری محصولات گرمکن غذا ۲۰ نفره است. این دستگاه به صورت مکانیکی غذا ها را تا ۲۰ ظرف گرم می کند و به دست پرسنل می رساند. دستگاه گرمخانه غذای برقی برای انواع آشپزخانه کوچک مناسب است. به علت کوچک بودن گاهی به این دستگاه گرمکن غذا خانگی نیز گفته می شود

گرمکن غذا رومیزی, دستگاه گرمکن غذا رومیزی 20 نفره

دستگاه گرمکن غذا رومیزی ۲۰ نفره

گرمخانه غذا رومیزی لوازم ضروری برای رستوران ها و آشپزخانه هاست. با استفاده از گرمخانه غذا می توانید غذای تهیه شده در رستوران را گرم نگه دارید. دستگاهی برقی که می تواند غذای پرسنل شما را گرم کند … این دستگاه دیجیتالی می باشد و قیمت آن نسبت به کارایی ای که برای شما دارد، مناسب است. حتی ارزان تر از دیگر محصولات برایتان خرج دارد. این دستگاه بدون استفاده از گاز کار می کند و برای انواع آشپزخانه صنعتی مانند رستوران و فست فود کاربرد دارد

گرم کننده غذا صنعتی برقی بیست نفره جدید

گرمکن غذای جدید برقی ۲۰ نفره برقی

گرمکن غذای برقی بیست نفره از تجهیزات گرمکن غذای جدید تولید شده توسط کارخانه کاردر استیل می باشد که از امکانات و همچنین قدرت بیشتری برخوردار می باشد. اطلاعات بیشتر در باب این محصول را در ادامه مطلب خواهید یافت و در صورت هرگونه پرسش تماس حاصل فرمایید.

غذا گرمکن صنعتی, غذا گرمکن پرسنل, غذا گرمکن اداری

گرمکن غذای جدید برقی ۵۰ نفره

گرمکن غذای پرسنلی جدید برقی دیجیتالی ۵۰ نفره فعلی دارای پنل تایمر دار می باشد که این محصول را از سایر تجهیزات گرمکن غذا متمایز می سازد. پیشنهاد می کنیم این محصول جدید را از دست ندهید و در صورت هرگونه پرسش ما پاسخگوی شما خواهیم بود.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 5 میانگین: 4.4]

This Post Has ۴ Comments

 1. سلام قیمت دستگاه ها رو لطف می کنید؟

  1. سلام.
   تعدد محصولات تولیدی ما بسیار بالاست و لیستی که از گرم کن های غذا در سایت می بینید تنها نمونه ای از آن ها هستند.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. حتی در صورت تمایل می توانید از کارخانه نیز در ساعات کاری بازدید فرمایید.

 2. سلام‌‌. قیمت گرمکن غذا ۱۰ نفره چنده؟ برای شرکت میخواستم پرسنل زیادی نداریم‌)

  1. سلام. در صورت تمایل می توانیم برای شما به صورت سفارشی تولید کنیم.
   لازم به ذکر است که تولید جدید ما، یعنی “گرمکن غذا ۲۰ نفره” سه مدل دارد که در صورت تمایل می توانید همین محصول را خریداری کنید و تفاوت زیادی از لحاظ قیمت با گرمکن غذای ۱۰ نفره ندارد.
   برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×