خدمات کاردر استیل

خدمات ما

Kardar Steel - خدمات کاردر استیل

کاردر استیل چه چیزهایی ارائه می دهد؟

شرکت کاردر استیل برای آسان تر شدن و تسریع فرایند پخت و گرم کردن غذای شرکت ها، رستوران ها و سایر آشپزخانه های صنعتی فعالیت می کند و با تولید تجهیزات مناسب و سفارشی سازی آن ها کار پخت و پز را برای شما راحت می کند. یکی از عوامل مهمی که باعث عدم موفقیت رستوران ها و آشپزخانه های تجاری (مثل رستوران، فست فود، کبابی، تهیه غذا و…) می شود، انتخاب نادرست تجهیزات است. ما به چند روش به شما کمک می کنیم:

۱) ارائه آموزش و مشاوره به مدیران و مسئولین کسب و کارها

۲) طراحی و تولید اختصاصی و انحصاری برای کسب و کار شما (با در نظر گرفتن فضا، میزان استفاده و نکات ایمنی

۳) جدید ترین فناوری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشاوره

کارشناسان شرکت کاردر استیل پیش از خرید محصول، پس از دریافت اطلاعات اولیه از کسب و کار شما، مناسب ترین مشاوره در خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

طراحی انحصاری

ما با توجه به تجربیات چندین ساله، مناسب ترین سایز و امکانات را برای محصولات در نظر گرفته و طراحی می نماییم. اما این ممکن است بسته به استفاده ای که شما قرار است از دستگاه ها داشته باشید، نیاز باشد کمی متفاوت باشد

آموزش

پس از خریداری هریک از محصولات کاردر استیل، نحوه کار با دستگاه ها توسط کارشناسان مربوطه نصب، و به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

ضمانت

به منظور اثبات کیفیت محصولات تولید شده توسط کاردر استیل، تمامی محصولات شامل ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *