درباره ما

درباره ما

معرفی شرکت

کاردر استیل یک شرکت صنعتی است که ما هر روز دور هم جمع شده و مشغول کار می شویم، ما به دنبال این هستیم تا مشکلات احتمالی که صاحبین کسب و کار در صنف مواد غذایی دارند (مانند آشپزخانه رستوران، فست فود، قنادی، کبابی، تهیه غذا و…) را شناسایی کرده و با محصولات خود آن ها را به حداقل برسانیم. مدیران کسب و کار اغلب دچار تردید هستند که چه تجهیزاتی را طراحی و تولید کنند و کدام یک واقعا نیاز آشپزخانه های صنعتی را برآورده می سازد. و کسانی که مدیر یا مسئول آشپزخانه های صنعتی هستند نیز دچار تردید هستند که بر روی چه تجهیزاتی باید سرمایه گزاری کنند و کدام یک واقعا برای آن ها مناسب است.
در طول تاریخ کسب و کار که نگاهی می اندازیم، افراد در تصمیم گیری های خود از اطلاعات و تجربیات پیشین بهره می جویند. هدف کاردر استیل هم این است که با ارائه اطلاعات و مشاوره رایگان به مدیران کسب و کار در تصمیم گیری کمک کند و به جای تولید سلیقه ای، اجازه می دهد تا کسب و کارها تعیین کنند که چه تجهیزاتی برای آن ها مناسب است. با توجه به چندین سال سابقه کار موفق در زمینه تولید، مناسب ترین محصولات خود را در وب سایت معرفی خواهیم کرد.

X3 - درباره ما
X11 - درباره ما
X2 - درباره ما

فلسفه کاری ما

ما تولید کننده و سازنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستیم که بر این باوریم به رغم اینکه از کاری که انجام می دهیم (تولید و طراحی) لذت می بریم، تجهیزاتی را عرضه می کنیم که خریداران نیز در این لذت با ما شریک شوند.

ویژگی های شرکت کاردر استیل

طراحی، تولید و ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی که از یک سو نیازها و خواسته های آشپزخانه های صنعتی (رستوران، فست فود، کبابی، تهیه غذا، قنادی و غیره) را به بهترین حالت ممکن برآورده کرده و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا  پیش می رود.
✔️ بکارگیری تکنولوژی نوین در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
✔️ بکارگیری جدیدترین روش ها در زمینه تولید و ارائه تجهیزات رستوران، فست فود، کبابی و همچنین گرمکن های غذا برای شرکت ها
✔️ ارائه مشاوره و خدمات دیگر در زمینه خرید تجهیزات برای رستوران ها و آشپزخانه هایی که به تازگی راه اندازی شده اند.
✔️ حضور فعال در پروژه ها و پشتیبانی
✔️ افزایش پیوسته سطح دانش و توانایی های فنی شرکت به منظور انجام پروژه های ملی و بین المللی
✔️ ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتری
✔️ افزایش اطلاعات فنی مشتریان با ارائه مشاوره و آموزش
✔️ افزایش پیوسته کیفیت و تنوع خدمات
✔️ افزایش سطح مهارت، توانایی ها و دانش نیروی انسانی شرکت
✔️ افزایش سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
✔️ تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری
✔️ ارائه امکانات متعدد در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی با در نظر گرفتن فضا، هزینه و نکات ایمنی
✔️ خط مشی شرکت کاردر استیل بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *