دستگاه فر پیتزا ریلی

معرفی دستگاه فر ریلی پیتزا

دستگاه فر ریلی پیتزا با تکنولوژی گردش هوای گرم بالاترین کیفیت پخت را به ارمغان می آورد. این تکنولوژی در فر هوای گرم را به وسیله یک فن از روی کوره گرفته و به وسیله های کانالهای مربوط به محفظه پخت میرساند. همین فن هوایی که به علت پخت کاهش پیدا کرده را دوباره به روی کوره بر گردانده و به دمای پخت مطلوب باز گردانده و به چرخه پخت باز میگرداند. این عملیات باعث میشود که هوای گرم هدر نرود و مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش پیدا کند. در این دستگاه سیستم به گونه ای طراحی شده که گاز حاصل از سوخت به وسیله یک خروجی از محفظه پخت خارج شود و این امر باعث میشود که طعم واقعی پیتزا حفظ شود.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه فر ریلی پیتزا

★ بر اساس گردش هوای گرم در این دستگاه ها، گرما به وسیله یک فن از روی کوره گرفته و وارد کانال های هوا پرتاب می کند، با سرعت روی پیتزا می خورد و تا مغز آن نفوذ میکند.

★ همان فن گرمای مابین پیتزا و کانالها را دوباره به کوره وارد و به پروسه پخت بر میگرداند و به همین دلیل پرت گرما وجود ندارد.

★ به دلیل وجود فن ها، مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش می یابد.

★ پخت یکدست پیتزا

★ این دستگاه به صورت کامل از استیل زنگ نزن ساخته شده است.

★ جلوی دستگاه درب شیشه ای وجود دارد که وسط ریل را قابل دسترس میکند

★ این دستگاه قابلیت پخت انواع ساندویچ و… را بدون تغییرات در تنظیمات دستگاه را داراست.

★ دمای فر و سرعت ریل کاملا قابل تنظیم است.

★ قابل استفاده در فست فود، آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و حتی کارخانه ها

★ دستگاه فر ریلی پیتزا مدل Oc91 = سایز: ۱۶۰×۱۴۰×۱۲۰ با قابلیت پخت تعداد ۱۵۰ پیتزا در هر ساعت

★ دستگاه فر ریلی پیتزا مدل Zc90 = سایز: ۲۰۰×۱۵۰×۱۲۰ با قابلیت پخت تعداد ۱۸۰ پیتزا در هر ساعت

★ همچنین این دستگاه قابل طراحی و تولید در ابعاد استاندارد و سفارشی متناسب با نیاز مشتری است.

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه فر ریلی پیتزا از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه فر ریلی پیتزا برای انواع فست فود مناسب است و بسته به اینکه شما در چه میزان مشتری دارید و توقع تان از دستکاه چقدر است، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه در مورد کسب و کار شما، همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

طول عمر این دستگاه به این صورت است که به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *