دستگاه فر پیتزا صندوقی

معرفی دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ

دستگاه فر پیتزا صندوقی مانند دستگاه فر پیتزا ریلی یکی از تجهیزات فست فود است که می توان با آن پیتزا تنوری، سیب زمینی یا هات داگ درست کرد. نکته ای که باید در مورد دستگاه فر پیتزا صندوقی مد نظر قرار دااد این است که این دستگاه بر خلاف فر های دیگر، به دلیل کوچک بودن فضای کمتری را اشغال می کند و دلیل اینکه این دستگاه را صندوقی می نامند نیز همین است. به طور کل این سری از فر های صندوقی برای فست فود هایی که محدودیت فضا دارند بسیار مناسب هستند.

این دستگاه در چند مدل توسط کاردر استیل تولید و عرضه می شود

با توجه به نیازهای بازار، صنف های رستوران، فست فود و سایر آشپزخانه هایی که در آن ها پیتزا و غذاهای تنوری سرو می شود، این گزینه بسیار مناسب است و آن را می توان در اندازه دلخواه از شرکت کاردر استیل تهیه نمود.

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه فر پیتزا صندوقی

★ دستگاه فر پیتزا صندوقی ۶ بشقابه برای فست فود هایی که زیاد شلوغ نیستند و تعداد معدودی مشتری دارند مناسب است و شما می توانید با استفاده از این دستگاه ۶ پیتزا را به صورت همزمان بپزید که البته این دستگاه ها فقط مختص پیتزا نیستند و شما می توانید برای تنوری کردن هات داگ یا سیب زمینی هم از این دستگاه استفاده نمایید.

★ دستگاه فر پیتزا صندوقی ۹ بشقابه برای فست فود های متوسط کاربرد دارد. اگر صاحب یک رستوران متوسط هستید با دارا بودن این دستگاه شما قادر خواهید بود که ۹ پیتزا را به صورت همزمان بپزید که البته بایستی خرید را بر اساس میزان مشتریان خود خریداری کنید و این دسته بندی نسبی است.

★ دستگاه فر پیتزا صندوقی ۱۲ بشقابه علاوه بر اینکه فضای کمتری را نسبت به سایر فر های هم اندازه خود اشغال می کند، می تواند به شما کمک کند تا ۱۲ پیتزا را به صورت همزمان بپزید و این دستگاه برای رستوران های بزرگ مناسب است. البته اگر میزان مشتری و تقاضای بالایی دارید می توانید این دستگاه را خریداری کنید زیرا فضای زیادی را نیاز ندارد.

★ و..

★ قسمت جداره بیرونی این دستگاه توسط سه لایه پشم عایق بندی شده است تا جلوی اتلاف و هدر رفتن انرژی گرما گرفته شود.

★ دستگیره‌ های این دستگاه نیز نسوز می باشند.

★ قابل طراحی و تولید در ابعاد استاندارد و سفارشی مطابق درخواست مشتری است.

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه فر پیتزا صندوقی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه فر پیتزا صندوقی برای انواع فست فود، رستوران، آشپزخانه های صنعتی می باشد و بسته به اینکه شما در چه میزان مشتری دارید و توقع تان از دستکاه چقدر است، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه در مورد کسب و کار شما، همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

طول عمر دستگاه فر پیتزا صندوقی به این صورت است که به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *