دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره

معرفی دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره

دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره زمانی به کار می آید که شما به دنبال دستگاهی باشید که غذا در تعداد بالا برای شما گرم کند؛ فرض کنید در یک اداره یا شرکتی هستید که کارکنان زیادی در آنجا مشغول به کار هستند، در چنین شرایطی گرم نگه داشتن و تازه نگه داشتن غذا کمی مشکل است. در چنین موقعیتی دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره به کمک شما خواهد آمد. چه شما برای گرم کردن غذا برای بوفه های دانشگاه و سایر مراکز بخواهید از آن استفاده کنید، چه بخواهید با آن خدمات کترینگ ارائه دهید و… فرقی نمی کند، دستگاه کرمگن غذا در نحوه ارائه غذای شما تاثیر بسیار بزرگی می گذارد به طوری که دیگر نیازی نیست کسی منتظر گرم شدن غذای خود شود.

گرمکن غذای رستوران

هدف اصلی گرمکن غذا به طور کل نگه داشتن دمای غذا در درجه بالا می باشد که غذا گرم و تازه باقی بماند. اما پیش از ادامه مطالعه به این نکته توجه لازم را داشته باشید که طبق تحقیقات صورت گرفته درجه حرارت ۴۱ درجه تا ۱۳۵ درجه فارنهایت به عنوان نقطه خطر شناخته می شود، بدین معنا که دراین محدوده دمائی پاتوژن های موجود در غذاها تکثیر می شوند؛ در دمای بین ۷۰ درجه و ۱۲۵ درجه فارنهایت، پاتوژن ها سریعتر رشد می کنند. بنابراین، دمای غذای بین ۴۱ تا ۱۳۵ درجه فارنهایت ممکن است موجب بروز بیماری های جدی و حتی کشنده در افراد شود. این اتفاق معمولا در گرم کردن غذا به روش سنتی (مانند گرم کردن پلو روی دمای اجاق) رخ می دهد. دستگاه های گرم کن غذا می توانند خیال شما را از این بابت راحت کنند و غذا را در دمای ملایم نگه دارند و شما می توانید از طریق LED موجود روی دستگاه دمای آن را تنظیم کنید.

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره

گرمکن غذا ۳۰۰ نفره مدل  GKP44

★ این مدل مکانیکی است.

★ این مدل گرمکن برقی است. 

★ ۱۲۰ سانتی متر طول و ۸۰ سانتی متر عرض و ارتفاع آن ۱۸۰ سانتی متر می باشد.

گرمکن غذا ۳۰۰ نفره مدل GKG43

★ این مدل معمولی است.

★ دارای ۱۲۰ سانتی متر طول و ۸۰ سانتی متر عرض است و ارتفاع آن ۱۸۰ سانتی متر می باشد.

★ سیستم گرمایش این گرمکن گازی است.

گرمکن غذا ۳۰۰ نفره مدل GKG42

★ این مدل اتوماتیک است.

★ گرمایش این مدل گرمکن گازی است.

★ دارای ۱۲۰ سانتی متر طول و ۸۰ سانتی متر عرض است

گرمکن غذا ۳۰۰ نفره مد GKP41

★ این مدل دیجیتالی است.

★ این مدل گرمکن گازی است

★ دارای ۱۲۰ سانتی متر طول و ۸۰ سانتی متر عرض است و ارتفاع آن ۱۹۰ سانتی متر می باشد.

★ ورق بدنه دستگاه های گرمکن همگی از جنس استنلس استیل به ضخامت ۰٫۸ میلی متر است.

★ میزان مصرف گاز دستگاه گرمکن غذای ۳۰۰ نفره ۲٫۷ متر مکعب در ساعت  (m3/h 2.7) می باشد.

★ نوع گاز مصرفی این دستگاه گاز شهری و مایع است.

★ این دستگاه ۳۰۰ نفره است؛ دارای پایه چرخدار است که جابجایی را آسان می کند؛ این دستگاه دو جداره می باشد که در آن عایق حرارتی پشم شیشه موجود است و روی آن یک نمایشگر LED دیجیتالی است که به شما دما را نشان می دهد و با ترموستات مکانیکی موجود شما قادر خواهید بود که دما را تنظیم نمایید و در بالای دستگاه یک پنل کنرل وجود دارد.

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه دستگاه فر قنادی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه فر قنادی برای انواع فست فود، رستوران، تهیه غذا و حتی آشپزخانه شرکت ها کاربرد دارد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز از آن استفاده نمایید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

طول عمر دستگاه فر قنادی به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *