دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ

قیمت دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ 

تقریبا ۴۵% از آمریکایی ها، طبق آماری که انجمن باربیکیو پاسیو آمریکا اعلام کرده است ۴۵% از جوانان آمریکایی در سال گذشته به خرید این دستگاه اقدام کردند و در مقابل آن خرید دستگاه کباب پز تابشی صنعتی نیز برای رستوران ها و سایر آشپزخانه های صنعتی نیز به میزان ۲۵% افزایش یافته است که نشان می دهد علاقه به غذاهای گوشتی مانند کباب و جوجه افزایش یافته است و غذا ها رفته رفته متنوع تر می شوند. زمانی که قصد خرید دستگاه کباب پز تابشی صنعتی را داشته باشید با توجه به گزینه های موجود می تواند این امر سردرگم کننده باشد زیرا تعداد تجهیزات رستوران موجود در بازار بیشمار است. از این رو کاردر استیل پیشنهاد می کند که ابتدا از نیاز خود آگاه باشید و سپس با مطالعه کاتالوگ ها و گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما، هوشمند تر انتخاب نمایید. کباب پز تابشی صنعتی کشوئی، ریلی یکی از محصولات کاردر استیل است. این دستگاه بدون دود بوده و نسبت به سایر کباب پزهای ریلی افقی، این دستگاه کشویی است و از سایز کوچکتری برخوردار است و فضای کمتری را اشغال خواهد کرد. با توجه به حرارت ایجاد شده توسط شعله های تابشی این دستگاه، باعث جلوگیری از تولید دود و آتش می شود و همچنین از آنجایی که حرارات از بالا بر روی کباب ها وارد می شود، باعث آبدار شدن کباب می شود و روغن خارج شده از کباب ها در پایین دستگاه توسط سینی های رطوبت جمع آوری می شود. نحوه قرار گیری کباب ها در داخل کالسکه ی این دستگاه به گونه ای است که اپراتور کباب ها را در داخل سینی گذاشته و درب کباب پز به صورت کشویی بسته میشود و اپراتور طبق زمان پخت که ۳ دقیقه میباشد، کباب ها را بصورت دستی میچرخاند و بعداز اتمام زمان پخت کباب ها را خارج می نماید.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ

★ پخت آسان و یکنواخت کباب با سرعت بالا

★ پخت انواع کباب و جوجه و… بدون تولید دود و آتش

★ کاهش انتشار حرارت و دما

★ دارای شعله غیر مستقیم

★ بدنه خارجی دستگاه تماما استیل

★ عدم نیاز به مهارت آشپز

★ دارای سینی چربی گیر

★ کاهش مصرف گاز (کاهش ۳/۱ مصرف نسبت به مدل های گازی ساده)

★ شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۲۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *