دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ

معرفی دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی گازی ریلی یکی از محصولاتی است که شرکت کاردر استیل پس از مطالعه رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی آن را مفید یافت و دست به طراحی و ساخت آن زد. این دستگاه به دلیل کشویی و ریلی بودنش کار آشپز ها را اسان کرده است و بر اساس مطالعات انجمن باربیکیو آمریکا و باربیکیو بایبل و همچنین مجله بن اپتی سه نوع از دستگاه ها از سری دستگاه های مربوط به تجهیزات آشپزخانه صنعتی برترین رتبه را کسب نمودند که یکی از آن ها دستگاه باربیکیو کشوئی-ریلی بود. اگر به دنبال یک دستگاه برای پخت کباب و جوجه برای رستوران خود هستید که بدون تولید دود و انتشار حرارت و عدم نیاز به آشپز ماهر در فرآیند پخت به شما کمک کند، آن محصول اینجاست. کباب پز تابشی صنعتی کشویی که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده است به رغم کوچک بودن فضای زیادی از رستوران را اشغال نمی کند. از آنجایی که حرارت غیر مستقیم به کباب ها وارد می شود، کباب ها نه تنها نخواهد سوخت بلکه باعث آبدار شدن کباب ها نیز می شود.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ

★ با استفاده از این دستگاه انواع کباب را به صورت یکنواخت و سریع بپزید.

★ این دستگاه بدون اینکه دودی تولید کند یا باعث تولید آتش شود، انواع کباب را می پزد.

★ به دلیل طراحی فوق العاده این دستگاه، انتشار حرارت به حداقل می رسد.

★ شعله های موجود در این دستگاه به صورت غیر مستقیم به کباب وارد می شوند و از سوختن جلوگیری می شود

★ جنس بذنه بیرونی این دستگاه از جنس استیل است

★ به دلیل آسان شدن فرآیند پخت توسط این دستگاه، دیگر به آشپز ماهر نیازی نیست.

★ دارای سینی چربی گیر درون دستگاه

★ کاهش مصرف گاز به میزان ۳/۱ (نسبت به مدل های گازی ساده)

★ دارای قابلیت شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۳۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *