دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ

معرفی دستگاه کباب پز تابشی گازی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ

فلسفه کاری کاردر استیل مبنی بر تولید دستگاه کباب پز گازی تابشی صنعتی و محصولاتی از این دست و همچنین تنواع بالا این است که اغلب مدیران رستوران در انتخاب سلیقه های بسیار متفاوتی دارند و همچنین اغلب محصولات مختلفی را ممکن است از شرکت های مختلف خریداری کنند تا نیاز آن ها برآورده شود؛ برای همین ما تصمیم گرفتیم در راستای تولید کباب پز تابشی مجموعه ای را طراحی و تولید کنیم که هم از نظر امکانات نسبت به مجموعه های قبلی کامل تر باشد، و هم از لحاظ قیمت و هزینه به صرفه تر باشد؛ یکی از دلایل اصلی تنوع در خرید دستگاه کباب پز منو های مختلف رستوران هاست که ایجاب می کند به روش های مختلفلی به پخت کباب ها بپردازند. محصول فعلی کباب پز تابشی کوچک صنعتی گازی است که برای رستوران ها و تهیه غذاها مناسب است. شما به کمک دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشوئی، ریلی خواهید توانست انواع کباب و جوجه را بدون تولید دود و به صورت آبدار بپزید زیرا حرارت شعله ها از بالا بر روی کباب ها وارد می شود و روغن خارج شده توسط سینی های رطوبت تعبیه شده در پایین کباب پز جمع آوری میشود که خوداین سینی باعث ایجاد رطوبت شده و پخت کباب با این دستگاه باعث مغز پخت و آبدار و یکدست شدن کباب میشود .نحوه قرار گیری کباب ها در داخل کالسکه ی این دستگاه به گونه ایی است که اپراتور کباب ها را در داخل سینی گذاشته و درب کشویی کباب پز بسته میشود و اپراتور طبق زمان پخت که ۳ دقیقه میباشد  کباب ها را بصورت دستی میچرخاند و بعداز اتمام زمان پخت کباب ها را خارج نمونده این دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد توسط اهرم های تعبیه شده در کنار دستگاه که میتواند فاصله کباب هارا با شعله های تابشی تنظیم نماید و بالاخص عدم استفاده از روغن در وعده های غذایی باعث کاهش وزن وچربی می شود.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ

★ پخت سریع انواع کباب به آسانی و به صورت یکنواختا

★ پخت انواع کباب و جوجه و غیره بدون ایجاد دود و آتش

★ کاهش انتشار حرارت و دما

★ دارای شعله های غیر مستقیم

★ بدنه بیرونی دستگاه از جنس تماما استیل

★ عدم نیاز به آشپز ماهر

★ دارای سینی چربی گیر

★ کاهش مصرف گاز (کاهش ۳/۱ مصرف نسبت به مدل های گازی ساده)

★ شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۲۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *