دستگاه گرمخانه غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی

معرفی دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی | گرمکن غذا برقی شرکتی| دستگاه گرمخانه غذا بزرگ

اگر برای مدرسه، کارخانه، شرکت خود به دنبال دستگاهی هستید که غذای پرسنل را گرم نگه دارد یا هنگام ناهار آن را گرم نماید، راه را درست آمده اید، آن محصول چیزی نیست به جز گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی که از گاز شهری تغذیه می کند و به کمک این دستگاه دیگر استرس سوختن غذا ها را به خودتان راه ندهید و دیگر نیازی نیست به روش های سنتی برای گرم کردن غذا متوسل شوید. این دستگاه به منظور سهولت در جابجایی دارای پایه های چرخدار است. 

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی

★ دارای دو ردیف قفسه

★ دارای دو درب در دو جهت

★ استفاده از گاز شهری

★ سیستم ترموکوبل

★ قابل استفاده در مدارس، ادارات و شرکت ها و همچنین رستوران ها به منظور گرم کردن و گرم نگه داشتن غذا

★ دارای پایه های چرخدار

★ دارای ترموستات

★ تولید شده در دو نوع برقی و گازی

★ دارای ۲ عدد فن جهت چرخش هوا درون دستگاه

★ رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی در طراحی و ساخت

★ مجهز به کنترل دما از صفر تا ۱۰۰ درجه

★ مجهز به سیستم نمایگشر دیجیتالی دما

★ امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گرمکن غذا ۳۰۰ نفره گازی معمولی برای انواع مدرسه، شرکت ها و کارخانه ها، بوفه ها، آشپزخانه های صنعتی کوچک و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گرمکن غذا  نفره گازی معمولی به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *