دستگاه گرمخانه غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتالی

معرفی دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتالی | گرمکن غذا برقی شرکتی | دستگاه گرمخانه غذا سایز کوچک

ممکن است سازمان، شرکت، کارخانه، مدرسه و یا سایر مکان های کسب و کاری که در آن فعالیت می کنید از نظر فضا محدود باشد و شما تصمیم بگیرید دستگاه گرمکن غذا را در جایی قرار دهید که لوله کشی گاز نداشته باشد، آنگاه دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتالی بهترین گزینه برای شماست. این دستگاه می تواند به طور همزمان ۵۰ غذا را به صورت یکنواخت گرم نماید. با این دستگاه دیگر باید با روش های قدیمی گرم کردن غذا (که همیشه نگرانی سوختن غذا را به همراه داشت) خداحافظی کرد.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتال

★ دارای ۶ عدد قفسه

★ تک درب آهنی

★ عدم نیاز به گاز شهری

★ دارای ترموستات دیجیتالی

★ قابل استفاده در مدارس، ادارات و شرکت ها و همچنین رستوران ها به منظور گرم کردن و گرم نگه داشتن غذا

★ دارای پایه های چرخدار

★ دارای نمایشگر دیجیتالی دما

★ تولید شده در دو نوع برقی و گازی

★ دارای ۲ عدد فن جهت چرخش هوا درون دستگاه

★ رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی در طراحی و ساخت

★ مجهز به کنترل دما از صفر تا ۱۰۰ درجه

★ برق ۱۰۰۰ وات

★ امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتال از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتال برای انواع مدرسه، شرکت ها و کارخانه ها، بوفه ها، آشپزخانه های صنعتی کوچک و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره برقی دیجیتال به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *