دستگاه گرمخانه غذا ۵۰ نفره گازی اتومات

معرفی دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی اتومات | گرمکن غذا گازی شرکتی | دستگاه گرمخانه غذا متوسط

برای اینکه در محل کار غذای پرسنل نسوزد، آن ها مجبور هستند از روش های کلاسیک بهره جسته و غذاهای خود را یکی یکی گرم کنند و اگر شرکت کارکنان شرکت بیشتر از ۱۰ نفر باشد، شرایط کمی سخت می شود و به عنوان یک راه حل، شرکت کاردر استیل محصول جدید خود، یعنی دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره مدل گازی اتوماتیک را معرفی می کند. این دستگاه به صورت یکنواخت و سریع این قابلیت را دارد که ۵۰ غذا را به صورت همزمان گرم نماید.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی اتوماتیک

★ دارای ۶ عدد قفسه

★ تک درب

★ استفاده از گاز شهری

★ دارای سیستم ترموکوبل

★ قابل استفاده در مدارس، ادارات و شرکت ها و همچنین رستوران ها به منظور گرم کردن و گرم نگه داشتن غذا

★ دارای پایه های چرخدار

★ دارای ترموستات دیجیتالی

★ تولید شده در دو نوع برقی و گازی

★ مجهز به تنظیم دمای گرمکن

★ رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی در طراحی و ساخت

★ مجهز به کنترل دما از صفر تا ۱۰۰ درجه

★ مجهز به سیستم نمایگشر دیجیتالی دما

★ امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه گرمکن غذا ۱۰۰ نفره گازی اتوماتیک از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی اتوماتیک برای انواع مدرسه، شرکت ها و کارخانه ها، بوفه ها، آشپزخانه های صنعتی کوچک و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گرمکن غذا ۵۰ نفره گازی اتوماتیک به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *