کباب پز تابشی گازی صنعتی کشویی ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ

معرفی دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ | کباب پز تابشی گازی

اکثر دستگاه های کباب پز صنعتی کاردر استیل با توجه به این الگو طراحی شده اند: دستگاهی دارای چند واحد خروجی گاز به منظور تابش بر روی گوشت، برگر و…؛  تابش با فاصله ای که دود تولید نکند؛ تقسیم حرارت در شعله های مختلف به صورت یکسان؛ عدم انتشار حرارت به محیط خارج؛ حداقل سر و صدا؛ خدمات پس از فروش و آموزش کامل کار کردن با دستگاه توسط مهندسین. اخیرا تلاش کرده ایم تا مجموعه جدیدی را به تجهیزات تولید شده خود اضافه نماییم. این دستکاه کباب پز تابشی گازی که به صورت تابشی از بالا بر روی کباب ها شعله تابیده می شود، به رغم اینکه باعث سوختن کباب ها نمی شود، باعث آبدار شدن و لذیذ تر شدن آن نیز خواهد گردید. کار کردن با این نوع از دستگاه به طوری است که به غذای گوشتی که قرار است پخته شود (مرغ، کباب، رست بیف و…) سیخ زده می شود و در ریل های دستگاه قرار می گیرد و در حالی که سیخ ها می چرخند (بوسیله یک موتور الکتریکی) شعله بر روی آن ها می تابد و کباب می شوند و شما می توانید در انتهای دستگاه ایستاده و با یک سبد فلزی تمامی سیخ های کباب شده را از دستگاه خارج نمایید. دستگاهی که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم برای رستوران ها و کبابی هایی است که بزرک هستند و یا حجم مشتری زیادی دارند مناسب است. این دستگاه قادر است در هر سری ۴۰ سیخ را کباب کند و به نیروی ماهر دیگر نیازی نخواهید داشت و از آنجایی که حرارت بر روی کباب ها مستقیم نیست کباب ها آبدار خواهند بود. در طراحی این دستگاه سعی شده است حداقل فضا اشغال شود که آن را بتوان در هر آشپزخانه رستورانی به راحتی قرار داد.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی گازی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ

★ با استفاده از این دستگاه انواع کباب را به صورت یکنواخت و سریع بپزید.

★ این دستگاه بدون اینکه دودی تولید کند یا باعث تولید آتش شود، انواع کباب را می پزد.

★ به دلیل طراحی فوق العاده این دستگاه، انتشار حرارت به حداقل می رسد.

★ شعله های موجود در این دستگاه به صورت غیر مستقیم به کباب وارد می شوند و از سوختن جلوگیری می شود

★ جنس بذنه بیرونی این دستگاه از جنس استیل است

★ به دلیل آسان شدن فرآیند پخت توسط این دستگاه، دیگر به آشپز ماهر نیازی نیست.

★ دارای سینی چربی گیر درون دستگاه

★ کاهش مصرف گاز به میزان ۳/۱ (نسبت به مدل های گازی ساده)

★ دارای قابلیت شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۴۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *