برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

فر قنادی

فر قنادی، ضروری ترین دستگاه هر شیرینی پزی محسوب میشود. که شرکت کاردر استیل یکی از کارخانه های تولید کننده دستگاه فر آون کانوکشن و فر قنادی است.بسیاری از شیرینی پزی ها در سطح کشور ترجیح می دهند بر حسب نیاز خود یکی از این دستگاه های فر صنعتی را خریداری نمایند. ما همواره در تلاش هستیم تا در راستای رفع نیاز قنادی ها قدم جدیدی برداریم.

این بدان معناست که ما، فر های قنادی را در سایز های متفاوت تولید می کنیم تا شما بتوانید با توجه به نیاز های خود، بهترین آن را خریداری نمایید.

انواع فر قنادی

دستگاه فر قنادی, دستگاه فر قنادی 4 دیس, فر قنادی, فر شیرینی پزی, فر شیرینی پزی 4 دیس, فر شیرینی پز صنعتی, فر قنادی 4 دیس, فر قناد, فر قنادی صنعتی, فر شیرینی پز صنعتی

دستگاه فر قنادی ۴ دیس

فر شیرینی پزی صنعتی ۴ دیس محصولی از شرکت کاردر استیل می باشد.این دستگاه قابلیت پخت ۴ دیس شیرینی را به شیرینی پز های عزیز میدهد. این دستگاه نوع کوچک از سری دستگاه های لوازم قنادی است.

دستگاه فر قنادی 6 دیس, فر قنادی 6 دیس, قیمت فر قنادی 6 دیس, قیمت فر قنادی, فر شیرینی پز 6 دیس, قیمت دستگاه فر شیرینی پزی, فر شیرینی پزی,فر قنادی نیمه صنعتی, فر قنادی نیمه صنعتی, فر قنادی صنعتی

دستگاه فر شیرینی ۶ دیس

فر قنادی و فر شیرینی پزی ۶ دیس قابلیت پخت ۶ دیس شیرینی را در هر سری دارد. این فر قنادی می تواند نیاز های یک مغازه شیرینی پزی و یا قنادیِ در سطح متوسط را برطرف نماید. با ما تماس بگیرید

دستگاه فر قنادی 8 دیس, دستگاه فر قنادی, خرید دستگاه فر قنادی, خرید دستگاه شیرینی پزی, خرید فر قنادی, فر شیرینی پزی, دستگاه پخت نان شیرمال, پخت انواع نان قنادی

دستگاه فر قنادی ۸ دیس

خرید فر قنادی و فر شیرینی پزی را با ما تجربه کنید. محصولی شامل استاندارد های لوازم قنادی و موارد بهداشتی رعایت شده. جهت خرید این نوع دستگاه فر قنادی همین حالا با ما تماس بگیرید.

دستگاه فر قنادی 10 دیس, خرید و قیمت دستگاه فر قنادی, فر قنادی, فر شیرینی پزی, خرید دستگاه فر شیرینی پز, خرید فر, دستگاه فر شیرینی پزی, دستپاه فر شیرینی پزی 10 دیس, لوازم قنادی, دستگاه راه اندازی شیرینی پزی, دستگاه راه اندازی قنادی

فر پخت شیرینی ۱۰ دیس

فر قنادی ۱۰ دیس بزرگترین نوع از سری فر های شیرینی پزی ای است که توسط شرکت کاردر استیل تولید میشود. و شما می توانید این محصول را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما خریداری نمایید.

انواع دستگاه آون کانوکشن

دستگاه اون کانوکشن, اون کانوکشن 4 دیس, خرید دستگاه آون کانوکشن, قیمت دستگاه آون کانوکشن, فر قنادی نیمه صنعتی,

دستگاه آون کانوکشن ۴ دیس

فر کانوکشن محصولی جدید تر از فر های قنادی قدیمی  ایست که وارد بازار شده است. جهت خرید آون کانوکشن با ما تماس حاصل فرمایید.

آون کانوکشن, فر قنادی, دستگاه آون کانوکشن, اون کانوکشن, دستگاه پخت شیرینی, فر شیرینی پزی

دستگاه آون کانوکشن ۶ دیس

دستگاه آون کانوکشن محصولی از شرکت کاردر استیل است. مناسب برای استفاده در شیرینی پزی ها و قنادی ها می باشد.

فر آون کانوکشن, فر پخت شیرینی, فر شیرینی پزی, فر قنادی, دستگاه آون کانوکشن قنادی, خرید فر شیرینی پزی, دستگاه کانوکشن, خرید دستگاه کانوکشن, دستگاه کانوکشن

دستگاه آون کانوکشن ۸ دیس

اگر شیرینی پزی دارید و دستگاه فر شیرینی پز ندارید. اگر قنادی دارید ولی فر قنادی ندارید.  آون کانوکشن و فر شیرینی پزی را تهیه کنید.

دستگاه آون کانوکشن 10 دیس, خرید دستگاه آون کانوکشن, قیمت دستگاه آون کانوکشن, خرید فر قنادی, قیمت فر قنادی, خرید فر شیرینی پزی, قیمت فر شیرینی پزی, فر صنعتی, فر کانوکشن, آون قنادی

دستگاه آون کانوکشن ۱۰ دیس

دستگاه آون کانوکشن «فر قنادی»، دستگاهی جدید برای شیرینی پز هایی که به روز هستند و عادت به استفاده از تکنولوژی های جدید دارند.

خرید لوازم قنادی

پیشرفت تکنولوژی، پا به عرصه تجهیزات قنادی نیز گذاشته است و می توان به جرئت گفت که دیگر شیرینی ها را قناد نمیپزد. بلکه دستگاه های شیرینی پزی و فر های قنادی هستند که این کار را انجام میدهند. پس شما برای راه اندازی یک شیرینی پزی خوب، باید از دستگاه های مناسب استفاده کنید.نکاتی وجود دارد که شما باید به هنگام خرید لوازم قنادی به آن دقت نمایید.

اولین نکته و مهم ترین آن، توجه به نوع شیرینی ای است که شما قصد پخت آنرا دارید. زمانی که دستگاه مورد نیاز خود را پیدا کردید، ابتدا در مورد ان تحقیق و سپس آن را خریداری نمایید.

نکته دوم میزان سرمایه ای است که شما قصد دارید برای خرید لوازم قنادی آنرا صرف کنید. در کسب و کار، همیشه باید به صرفه ترین گزینه را برگزید.

فروشگاه فر شیرینی پزی برای جلب مشتری بیشتر هم که شده باید فر صنعتی را با کیفیت مناسب تهیه کنند.

ظرفیت، کیفیت و کارایی تجهیزات قنادی

خرید لوازم قنادی همیشه یک عمل دشوار و پر هزینه به نظر می رسد. به خصوص برای کسانی که تجربه چندانی در این زمینه ندارند. برای داشتن یک خرید به صرفه و کم هزینه و در عین حال با کیفیت باید به تمامی جزئیات لوازم قنادی توجه کنید. عملکرد لوازم قنادی یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که در هنگام خرید باید توجه شود. شما باید متناسب با حجم کاری که انجام می دهید قدرت دستگاه را بسنجید.

شما می توانید با خرید از کاردر استیل حتی سایز مورد نظر خورد را اعلام کنید تا ساخته شود.

 

دستگاه آون کانوکشن (Convection Oven) چیست؟

به طور کلی، دستگاه آون کانوکشن به نوعی از فر گفته می شود که دارای فن و سیستم تهویه می باشد. تفاوت آون کانوکشن با فر قنادی در سیستم تهویه آن است.

فن موجود در آون کانوکشن به جریان پیدا کردن هوا به اطراف غذا کمک می کند. یکی از کاربردهای مهم فن در آون کانوکشن این است که غذای موجود در آن به صورت یکنواخت پخت می شود و باعث پخت سریع آن می شود.

طبق تعریف ارائه شده در سایت Fine Cooking فر آون کانوکشن عبارت است از: «برای درک بهتر مفهوم فر آون کانوکشن باد خنک را در نظر بگیرید: هنگامی که در یک روز زمستانی باد خنک می وزد، نسبت به یک روز بدون باد در همان دما احساس سرمای بیشتری می کنید» این مفهوم بر روی فر کانوکشن هم صادق است. وجود فن در دستگاه باعث پخت سریع تر انواع کیک و شیرینی می گردد.

چرا فر شیرینی پزی آون کانوکشن؟

پخت سریع تر: همانطور که گفته شد به دلیل جریان داشتن هوا درون دستگاه، سرعت پخت تا ۲۵ درصد افزایش پیدا می کند.

پخت بهتر: به دلیل وجود فن گرما بهتر به شیرینی و غذای مورد نظر نفوذ می کند. که این باعث خوش بخت و خوش طعم شدن آن می گردد و غذای پخته شده یکنواخت خواهد بود.

کیک را بهتر قهوه ای رنگ می کند: دستگاه فر شیرینی پزی به دلیل دمای مستقیم این امکان برایش وجود ندارد که تمامی قسمت های کیک را قهوه ای نماید.

در صورتی که دستگاه فر کانوکشن با ایجاد اتمسفر گرم و خشک شکر ها را زودتر تبدیل به کارامل می کند. از این رو اگر غذاهایی مثل گوشت یا سبزیجات را در این فر قرار دهید، کاملا قهوه ای و ترد می شوند اما همچنان درون آن ها مربوط باقی می ماند و خشک نمی شود.

ذخیره انرژی: به دلیل پخت سریع تر در فر آون کانوکشن و همچنین در دمای پایین تر، نسبت به دستگاه فر قنادی میزان بیشتری از انرژی ذخیره می گردد.

نحوه استفاده از دستگاه کانوکشن

اگر در خرید و استفاده از دستگاه فر کانوکشن مصمم هسنید توصیه می شود این موارد را به خاطر داشته باشید:.

درجه حرارت فر را کم کنید: میزان توصیه شده برای این دستگاه ۲۵ درجه فارنهایت (۲۵°F) می باشد.

زودتر به غذا سر بزنید: به دلیل اینکه در فر کانوکشن غذا زودتر می پزد، توصیه می شود دو سوم یا سه چهارم زودتر از زمان همیشگی (که با فر قنادی عادی پخت می شود) به غذا سر بزنید و کارهای لازمه را انجام دهید.

مطمئن شوید که حرارت در دستگاه در حال چرخش است: یکی از نقاط قوت و همچنین موثر بودن آن تنها زمانیست که حرارت درون آن جریان داشته باشد.

از دستگاه فر آون کانوکشن نترسید و از این قابلیت لذت ببرید. کمی با آن کار کنید حتما به آن علاقه مند خواهید شد.

منبع:

https://www.thekitchn.com/whats-a-convection-oven-and-when-do-i-use-it-appliance-guides-from-the-kitchen-216549

امتیاز خواننده ما
[جمع: 7 میانگین: 2.1]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×