برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

تجهیزات رستوران «به انگلیسی: Restaurant Equipment» شامل: تجهیزات پخت رستوران، تجهیزات آماده سازی رستوران و تجهیزات شست و شوی رستوران می باشند که در انواع محصولات دستگاه کباب پز، دستگاه ته چین ساز، دستگاه بخار پز، دستگاه سالاماندر، دستگاه سیخ شوی و … تولید و با قیمت کارخانه عرضه می گردد. کارخانه تولید کننده لوازم رستوران کاردر استیل واقع در تهران می باشد و می تواند تمام لوازم رستورانی خود را به تمام نقاط کشور و حتی خارج کشور نیز ارسال نماید.

انواع دستگاه کباب پز ریلی اتوماتیک

دستگاه پخت کباب بدون دود 600 تایی
دستگاه پخت کباب بدون دود 600 تایی

دستگاه پخت کباب بدون دود 600 تایی - تجهیزات پخت رستوران

دستگاه پخت کباب بدون دود از محصولات کباب پز ریلی می باشد که با قابلیت پخت 600 عدد کباب در ساعت، صاحبین رستوران را از خرید هر دستگاه کباب پز و جوجه پز دیگری بی نیاز می سازد.

دستگاه کباب پز ریلی
دستگاه کباب پز ریلی 900 تایی

دستگاه کباب پز ریلی اتوماتیک 900 تایی - تجهیزات پخت رستوران

دستگاه کباب پز اتوماتیک ریلی 900 تایی با قیمت کارخانه به فروش می رسد. این دستگاه نوع متوسط از دستگاه های کباب پز ریلی می باشد که به شما کمک می کند تا حدود 900 سیخ کباب در ساعت را بپزید.

کباب پز صنعتی گازی
دستگاه کباب پز صنعتی گازی 1200 تایی

دستگاه کباب پز صنعتی پازی 1200 تایی - تجهیزات پخت رستوران

خرید کباب پز گازی با قیمت کارخانه آن هم با این همه کارایی و کیفیت در ساخت می تواند پیشنهاد فوق العاده ای برای مدیران شرکت های تجاری و یا رستوران های بزرگ باشد.

انواع دستگاه کباب پز تابشی کشویی 40 دهنه و 50 دهنه

دستگاه کباب پز تابشی کشویی - ریلی اتوماتیک 50 دهنه
دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک 50 دهنه

دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک 50 دهنه - کاردر استیل

دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک 50 دهنه نوع دوم از محصولات کباب پز کشویی می باشد که در 3 مدل 20 سیخ، 30 سیخ و 40 سیخ طراحی و تولید می شود. این دستگاه مجهز به 50 دهنه شعله بوده که کباب ها را برای شما با حرارت غیر مستقیم کاملا می پزند. این دستگاه محصول کارخانه کاردر استیل بوده و با قیمت کارخانه به همراه 1 سال گارانتی و 10 سال ضمانت، جهت استفاده در رستوران به فروش میرسد.

دستگاه کباب پز کشویی 50 دهنه
دستگاه کباب پز کشویی - ریلی 40 دهنه

دستگاه کباب پز کشویی - ریلی 40 دهنه - لوازم رستوران

دستگاه کباب پز کشویی ریلی 40 دهنه نوع اول از سری محصولات کباب پز کشویی تولید شده توسط کارخانه کاردر استیل می باشد. این دستگاه در 3 مدل 20 سیخ، 30 سیخ و 40 سیخ طراحی و تولید میشود. دستگاه کشویی – ریلی دارای 40 دهنه شعله می باشد که به صورت غیر مستقیم بر کباب ها می تابند که این مسئله باعث درون پز شدن و لذیذ شدن کباب ها میگردد. این دستگاه یکی دیگر از تجهیزات رستوران می باشد.

سایر دستگاه های کباب پز​

کباب پز اتوماتیک ایستاده
دستگاه کباب پز اتوماتیک ایستاده

دستگاه کباب پز اتوماتیک ایستاده - تجهیزات رستورانی

دستگاه کباب پز اتوماتیک ایستاده، دستگاهی بسیار زیبا و کوچک می باشد که شما می توانید آن را در هر جای رستوران تان که قصد داشتید قرار دهید. سایز کوچک این دستگاه به هیچ عنوان باعث کم کاربرد بودن آن نشده است. این دستگاه قابلیت پخت 400 عدد کباب در ساعت را دارد.

دستگاه کباب زن چرخشی, دستگاه کباب زن تابشی, دستگاه کباب پز, دستگاه کباب پز اتوماتیک
دستگاه کباب پز اتوماتیک چرخشی

دستگاه کباب پز اتوماتیک چرخشی - تجهیزات پخت غذا

کباب پز و جوجه پز اتوماتیک چرخشی، به صورت اتوماتیک سیخ های درون دستگاه را میچرخاند و باعث بهتر پخته شدن کباب ها می شود. این دستگاه دارای سینی جمع کننده روغن می باشد که روغن های چکه شده از سیخ های کباب را در خود جمع می کند.

دستگاه پخت کباب, دستگاه کباب پز سالاماندر, کباب پز, دستگاه, کباب زن سالاماندر
دستگاه کباب پز سالاماندر

دستگاه کباب پز سالاماندر - تجهیزات رستوران

کباب پز سالاماندر که مانند کباب پز های خانگی می باشد، یکی از بهترین تجهیزات رستوران ایست که هم قابلیت استفاده در خانه و هم قابلیت استفاده در رستوران را دارد. این دستگاه علاوه بر ظاهر زیبا و سایز کوچکی که دارد، دود نیز تولید نمیکند و ارزان می باشد.

انواع دستگاه بخار پز

دستگاه بخار پز ایستاده برقی، دستگاه بخارپز ایستاده برقی
دستگاه بخار پز ایستاده برقی

دستگاه بخار پز ایستاده برقی - تجهیزات پخت برنج

دستگاه بخار پز ایستاده برقی یکی از تجهیزات رستوران است که شما می توانید با استفاده از آن از بسیاری دیگ های برنج پز راحت شوید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی کاردر استیل
دستگاه بخار پز صنعتی گازی

دستگاه بخارپز صنعتی گازی - تجهیزات رستوران

دستگاه بخار پز صنعتی گازی را در رستورانتان با مصرف کم گاز استفاده نمایید اگر می خواهید دیگر نیازی به پخت و گرم کردن تعداد زیادی برنج نداشته باشید.

انواع دستگاه ته چین و ته دیگ ساز

دستگاه ته چین ساز, دستگاه ته دیگ ساز
دستگاه ته چین/ ته دیگ ساز 1 طبقه

دستگاه ته چین ساز - ته دیگ ساز 1 طبقه - تجهیزات آماده سازی رستوران

دستگاه ته چین ساز 1 طبقه یکی از لوازم رستوران می باشند که شما را در پخت ته چین های ضخیم در یک طبقه کمک می کند. این دستگاه ساز کوچک دستگاه ته چین ساز بوده و ارزان می باشد.

تهچین پز, تهدیگ پز
دستگاه ته چین/ ته دیگ ساز 2 طبقه

دستگاه ته چین پز - ته دیگ پز 2 طبقه - تجهیزات پخت غذا

ته چین پز دو طبقه که سایز متوسط از سری محصولات ته چین ساز می باشد به شما امکان پخت 2 طبقه ته چین ضخیم صفحه ای را به شما میدهد. این دستگاه قابل استفاده در تمام مراکز تهیه غذا می باشد.

دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز 5 طبقه, تجهیزات رستوران, خرید تجهیزات
دستگاه ته چین/ ته دیگ ساز 5 طبقه

دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز 5 طبقه تجهیزات کاردر استیل

اگر شما صاحب یک رستوران هستید و به دنبال یک ته چین ساز به عنوان یکی از تجهیزات رستوران خود می گردید و اگر رستوران شما بزرگ بوده و روزانه با مشتریان زیادی روبرو هستید، این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

This Post Has ۳ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

4 + 5 =

بستن فهرست
×