برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

تهچین پز - تهدیگ پز ۲ طبقه

دستگاه تهچین پز ، دستگاهی است که به نوعی چاشنی ساز برنج محسوب میشود. برنج را بر روی شعله میگذارید تا جوش بیاید. سپس تخم مرغ و ماست و روغن و ادویه را در ظرفی مخلوط کنید و برنج را بعد از نرم شدن و آبکش کردن با آن مخلوط کنید. سپس …
قصد آن را ندارم تا بگویم که تهچین چگونه ساخته میشود. بلکه میخواستم به شما بگویم که با این دستگاهی که به شما معرفی خواهم کرد، نیازی به دانستن ادامه دستور پخت برای تولید تهچین نخواهید داشت. شما تنها کافی است تا مواد مورد نیاز تهچین را آماده کنید و با برنج مخلوط کنید. از آن به بعد را خود دستگاه خواهد پخت.

دستگاه تهچین پز، دستگاهی است که با قیمت مناسب توسط شرکت سورنکو تولید و عرضه می گردد. در ادامه راجع به مشخصات فنی، قیمت و خرید این محصول نیز صحبت خواهیم کرد.

 دستگاه تهچین پز – تهدیگ پز دو طبقه

دستگاه تهچین پز صنعتی (commercial crispy rice making machine) یک دستگاه تجاری برای پخت انواع تهدیگ و تهچین است و عدمتا با برنج سر و کار دارد که با اضافه کردن مقداری آب و برنج به (همراه زعفران یا سایر مخلفات) می توانید با سرعت بالا تهچین خود را درست نمایید. این دستگاه یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی قلمداد می شود که کار خود را در چند مرحله انجام می دهد.

 ابتدا برنج های موجود را خیس می کند و سپس با وارد کردن حرارت آن را پخته و به صورت ترد شده در می آورد که ما آنها را در ایران «تهدیگ» و کمی متفاوت تر «تهچین» می شناسیم. دستگاه تهچین پز به دلیل اینکه آشپزخانه های صنعتی بایستی برای هر غذا حداقل یک تکه تهدیگ قرار دهند تولید شده است زیرا، روش های قدیمی برای رستوران های امروزی جوابگو نیست و نمی تواند نیاز آن ها را را برآورده سازد.

قیمت دستگاه تهچین پز – تهدیگ پز

  دستگاه تهچین – تهدیگ پز توسط کارخانه سورنکو، با همان قیمت کارخانه به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید محصولات این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. قیمت دستگاه تهچین پز دو طبقه به نسبت به ته چین ساز – ته دیگ ساز ۱ طبقه از قیمت بالاتری برخوردار است. دلیل این موضوع نیز آن است که ظرفیت این دستگاه از قبلی بیشتر است.

دستگاه تهچین پز – تهدیگ پز  با ظرفیت ۲ طبقه مناسب برای تالار های پذیرایی، رستوران ها و … است. این دستگاه مدل متوسط از محصولات ته چین/ ته دیگ ساز می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود در آشپزخانه، آنرا خریداری نمایید.

  • حرارت غیر مستقیم
  • دارای ظرفیت ۲ عدد سینی ۶۰×۴۰
  • سیستم ترموکوبل و شمعک
  • ورق داخلی از گالوانیزه
  • ورقه بیرونی از استیل استنلس
  • دارای عایق پشم سنگ
  • مدل ایستاده
امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×