برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

خرید دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی

دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی صنعتی، یکی از کباب پز های حرفه ای است که توسط کاردر استیل تولید میشود. خرید کبابی ریلی ۹۰۰ تایی آن هم با قیمت کارخانه، احتمالا بهترین خرید تجهیزات رستوران شما خواهد بود. در این مقاله، شما می توانید شیوه عملکرد، انواع کبابی ریلی ۹۰۰ تایی و مشخصات فنی هر دستگاه را مطالعه کنید و آن را خریداری نمایید. در انتهای صفحه نیز، گالری دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی نیز وجود دارد که شما می توانید از آنها دیدن فرمایید.

روش کار دستگاه کباب پز ریلی ۹۰۰ تایی

عملکرد دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی بسیار ساده می باشد. در ابتدای دستگاه کباب های ۴۵ سانتیمتری قرار میگیرند و به آرامی وارد دستگاه میشوند. در دستگاه، دو ردیف شعله قرار دارد که گرما را به کباب ها به صورت غیر مستقیم می تاباند. سیخ های کباب به سمت جلو حرکت میکنند و با حرارتی غیر مستقیم، به خوبی پخته میشوند. در زیر سیخ ها سینی جمع کننده ای تعبیه شده است که روغن های چکه شده از کباب را در خود جمع می کند و مانع آلوده شدن محیط و فضای آشپزخانه میشود.

در بالای دستگاه کبابی ریلی نیز یک هود قرار گرفته است که بوی کباب را به همراه حرارت از آشپزخانه خارج میکند. سیخ ها به صورت آهسته از سمت دیگر دستگاه خارج شده و به صورت کاملا خودکار بر روی سینی قرار میگیرند. در این مرحله و مرحله آخر، شما کباب های پخته شده را به دست مشتری میرسانید. در مدل کباب پز های ریلی تنها کاری که شما باید برای کار کردن با دستگاه انجام دهید، این است که کباب ها را درون دستگاه بگذارید.

«دستگاه کباب پز ریلی توانایی پخت ۹۰۰ سیخ کباب و جوجه کباب در ساعت را دارد.» شما حتی می توانید سایز بزرگتر و یا کوچکتر آنرا نیز با نام های کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی و جوجه پز اتوماتیک ۶۰۰ تایی تهیه نمایید.

انواع دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ عددی

دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی، در دو مدل تمام گردون و ثابت توسط کارخانه کاردر استیل تولید میشود. هر دو نوع کباب پز ریلی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که این مسئله ممکن است انتخاب و تصمیم گیری را برای شما جهت خرید دستگاه کبابی ریلی سخت تر کند. 

مدل اول: کباب پز ریلی ۹۰۰ تایی تمام گردون

شیوه عملکرد کباب پز ریلی ۹۰۰ عددی تمام گردون مواردی را اضافه بر مطالب فوق دارد. بگذارید مزایا و معایب این دستگاه را بررسی کنیم.

مزایای دستگاه کباب پز ریلی:

اول آنکه در این دستگاه هر دو ردیف شعله در بالای سیخ ها قرار گرفته اند. این مسئله باعث میشود تا روغن کباب در اثر چکه بر روی شعله ها در پایین سیخ، کربن دی اکسید تولید نشود. در نتیجه هوای محیط سالم باقی می ماند.

دوم این است که سیخ های کباب در زمانی که به صورت افقی در طول دستگاه حرکت انتقالی می کنند، به دور خود حرکت وضعی نیز دارند. این ویژگی و گردش سیخ ها به دور خود باعث بهتر پخته شدن کباب ها میشود.

معایب دستگاه کباب پز ریلی:

قیمت دستگاه کباب پز ریلی ۹۰۰ تایی، کمی بالا می باشد. علت بالا بودن قیمت آن، ابتدا تجهیزاتی اند که در ساخت این دستگاه به کار رفته است و در وهله دوم، طرز و شیوه پخت منحصر به فرد دستگاه است که بدون هیچ دردسری می تواند برایتان کباب پخت نماید.
مصرف گاز
دستگاه کباب پز ریلی ۹۰۰ تایی تمام گردون نسبت به مدل ثابت آن مصرف گاز بیشتری دارد. ورودی گاز این دستگاه ۶.۴ متر مکعب در ساعت است.

مشخصات فنی کباب پز ریلی تمام گردون

دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی تمام گردون برای صاحبین رستوران هایی کاربرد دارد که قصد دارند یک دستگاه کاملا بی دردسر برای رستوران خود خریداری نمایند. این دستگاه ساز متوسط از سری محصولات کباب پز تابشی ریلی می باشد. شما می توانید دیگر محصولات کباب پز را در این صفحه بیابید. «کلیک کنید»

 • دارای ریل می باشد.
 • چرخش دائم سیخ ها
 • دارای سینی جمع کننده روغن
 • دارای سینی جمع کننده سیخ
 • بدنه از جنس استیل استنلس
 • طول سیخ ۴۵ سانتیمتر
 • مصرف گاز ۶.۴ متر مکعب در ساعت
 • مجهز به هود
 • عدم نیاز به کارگر ماهر
 • ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • بدون تولید دود

مدل دوم: کبابی ریلی ۹۰۰ تایی ثابت

مدل دوم از دستگاه کبابی ریلی که ثابت نام دارد، تنها در ساختار با مدل تمام گردون آن متفاوت است. در ادامه به برخی از ویژگی های مثبت و ویژگی های منفی این دستگاه خواهیم پرداخت.

ویژگی های مثبت دستگاه ثابت:

دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی ثابت، از مصرف گاز کمتری نسبت به مدل تمام گردون آن دارد. گاز مصرفی این دستگاه شهری بوده و ورودی ۴.۴ متر مکعب در ساعت دارد. علاوه بر این، قیمت مدل ثابت تقریبا نصف مدل تمام گردون آن است.ویژگی مثبت دیگر آن است که یک ردیف شعله در بالا و یک ردیف شعله در پایین دستگاه قرار دارد و حرارت را از دو طرف به کباب می تابانند.

ویژگی های منفی دستگاه ثابت:

هرچند شعله ها درون دستگاه از دو جهت مخالف به کباب ها می تابد، ولی این مسئله باعث میشود که روغن های کباب بر روی شعله زیرین چکه کند و کربن دی اکسید تولید شود. 
این دستگاه کباب های ۴۰ سانتیمتری را جهت پخت درون دستگاه میپذیرد و این بدین معناست که طول کباب هایی که با این دستگاه میپزید ۵ سانتیمتر کوچک تر از دستگاه تمام گردون می باشد.

مشخصات فنی کباب پز صنعتی گازی ثابت

دستگاه کبابی ثابت ریلی ۹۰۰ عددی می تواند در همه رستوران ها استفاده شود. تنها ایرادی که این دستگاه میتواند داشته باشد تولید دود است که باید دستگاه را در جای مناسب قرار دهید تا هود بتواند به خوبی هوا را از آشپزخانه خارج نماید. خرید دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی به رستوران های نه چندان بزرگ و متوسط توصیه میشود.

 • بدون نیاز به نیروی ماهر
 • چرخش وضعی ندارد.
 • دارای ریل
 • احتمال تولید دود
 • مصرف گاز کم
 • گاز مصرفی شهری با ورودی ۴.۴ متر مکعب در ساعت
 • دارای سینی جمع کننده سیخ
 • دارای سینی جمع کننده روغن
 • می تواند ۹۰۰ سیخ کباب را در یک ساعت بپزد.

خرید دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ عددی:

جهت خرید دستگاه کبابی ریلی ۹۰۰ تایی با ما تماس بگیرید تا محصول را با قیمت کارخانه به دست شما برسانیم. خرید این دستگاه نو با قیمت کارخانه، بهتر از خرید دستگاه دست دوم است. زیرا با تنها مقداری قیمت بالاتر، شما می توانید جنس بهتری را برای رستوران خود تهیه نمایید.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×