برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی

دستگاه پخت کباب بدون دود «به انگلیسی: Non-smoking kebab machine» دستگاهی است که می تواند ۶۰۰ عدد سیخ کباب را در طول یک ساعت پخت نماید. دستگاه پخت کباب بدون دود که با نام کباب پز نیز شناخته میشود در سایز ها و مدل های مختلف مانند: کباب پز کشویی، کباب پز ریلی و … تولید میشود. این نوع کباب پز ها را به این علت بدون دود مینامند که شعله های این دستگاه، برخلاف کباب پز های سنتی، در زیر سیخ ها قرار نمیگیرد و در اثر چکه کردن روغن کباب ها بر روی شعله، دودی تولید نمیگردد. طول مدت پخت کباب و اجزاء منحصر به فرد دستگاه مانند: هود «تهویه»، سینی جمع کننده و … از جمله دستگاه های اضافه ای هستند که در ساخت دستگاه پخت کباب بدون دود استفاده میشوند.

در این مطلب قصد داریم تا درباره دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی مطالبی خدمت شما ارائه نماییم. در ادامه نیز، با شما در باب خرید دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی و به همچنین نکاتی در باب قیمت دستگاه پخت کباب بدون دود را برایتان بازگو خواهیم کرد. در انتهای صفحه نیز، گالری دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی را برایتان قرار داده ایم تا بتوانید یک تصور ذهنی از این محصول داشته باشید. در باب مکانیسم دستگاه، حرکات وضعی و انتقالی، تعداد دور ها و جنس بدنه دستگاه نیز با شما صحبت خواهیم نمود.

دستگاه پخت کباب بدون دود 600 تایی
دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی

درباره دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی

دستگاه کباب پز بدون دود ۶۰۰ تایی، اولین محصول از سری محصولات کباب پز ریلی می باشد که در ۳ مدل با ظرفیت های ۶۰۰ سیخ، ۹۰۰ سیخ و ۱۲۰۰ سیخ طراحی و تولید میگردند. اعداد و تعداد سیخ ذکر شده در رو به روی هر مدل، نشان دهنده تعداد سیخ کبابی است که می تواند در این مدل کباب پز ها جای گیرد. برای مثال، دستگاه پخت کباب بدون دود می تواند ۶۰۰ عدد سیخ کباب را در طول یک ساعت «Cooks During 1 Hour» پخت نماید. کباب پز های ۹۰۰ و ۱۲۰۰ عددی نیز می توانند مقدار کباب ذکر شده را در مدت زمان تقریبا ۱ ساعته بپزند. جنس بدنه دستگاه از استیل استنلس «Stanless Steel» بوده که ضد زنگ می باشد.

دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ عددی دارای ریل می باشد که شما جهت پخت کباب ها، می بایست سیخ ها را بر روی هر ریل در ابتدای دستگاه قرار داده و سپس منتظر بمانید. پس از روشن نمودن دستگاه، سیخ ها به درون دستگاه میروند و عملیات پخت آغاز میشود. در این دستگاه ۲ ردیف شعله در بالای سیخ ها قرار داده شده است که بر کباب ها می تابند. کباب ها درون دستگاه از دو حرکت وضعی و انتقالی برخوردارند. حرکت وضعی آنها که در حقیقت چرخش به دور خود می باشد، در مجموع ۱۲ دور می باشد و حرکت انتقالی سیخ های کباب در طول ۱ ساعت انجام میشود. در بالای دستگاه یک دستگاه هود «تهویه» قرار دارد که بو و حرارت دستگاه را از آشپزخانه خارج می کند. در انتهای دستگاه نیز پس از گذر ۱ ساعت، کباب ها به صورت اتوماتیک در سینی ای به نام سینی جمع کننده قرار میگیرند و آماده تحویل کباب ها به مشتری می باشند. 

علت بدون دود بودن کباب پز

این نوع کباب پز ها را به این علت بدون دود می نمایند که آنها دارای ساختار و ویژگی های فنی متفاوتی نسبت به کباب پز های سنتی هستند. ساختار این نوع دستگاه پخت کباب بدین صورت است که شعله ی دستگاه، جهت پخت کباب، حرارت را از بالای کباب به سیخ ها منتقل می کند. به اصطلاح، به این نوع دستگاه پخت کباب، کباب پز تابشی «به انگلیسی: Kebab machine Infrared» گفته میشود. در این مدل دستگاه پخت کباب، بر خلاف کباب پز های سنتی از ذغال استفاده نمیشود. ارتباط بالا بودن شعله حرارت با بدون دود بودن کباب پز در این است که روغن هایی که در هنگام پخت کباب ها از سیخ ها چکه میکند، دیگر بر روی شعله ها نمیریزد. در عوض، سینی جمع کننده ای در زیر سیخ ها تعبیه شده است که روغن های از کباب گرفته شده و چکه کرده بر روی آن میریزند.

ویژگی های بدون دود بودن دستگاه پخت کباب

از ویژگی های بدون دود بودن دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی می توان به حفظ طمع کباب و آلوده نشدن فضای آشپزخانه و رستوران نام برد. احتمال این وجود دارد که آشپز در اثر دود های ایجاد شده بیمار شود. از سوی دیگر، همانطور که خودتان نیز میدانید، “کباب و گوشت دودی خطرناک و سرطان زا است «منبع»” و خوردن اینگونه گوشت ها و کباب ها به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشوند.

خرید دستگاه پخت کباب بدون دود

جهت خرید دستگاه پخت کباب بدون دود می توانید از طریق تلفن و شماره های تماس با ما ارتباط برقرار نمایید. دستگاه پخت کباب بدون دود ۶۰۰ تایی را باید یک کباب پز صنعتی دانست زیرا در مصارف خانگی گمان نمیبرم کسی نیاز به پخت ۶۰۰ عدد کباب در ساعت داشته باشد. خرید این دستگاه پخت کباب بدون دود برای رستوران هایی به صرفه می باشد که اطمینان دارند پخت ۶۰۰ عدد کباب در ساعت نیاز های آشپزخانه صنعتی شان را رفع می نماید. اگر گمان میبرید که این مدل دستگاه برای رستوران شما بزرگ است به شما دستگاه های پخت کباب در مدل های دیگر را پیشنهاد می نماییم. در صورت صلاحدید می توانید از این صفحه که مربوط به کباب پز کشویی – ریلی می باشد دیدن نمایید. 

قیمت دستگاه پخت کباب بدون دود

قیمت این دستگاه با توجه به مواد سازنده «Materials» و ویژگی های ساختاری دستگاه تعیین میشود. البته این مدل به دلیل کوچک بودن سایز و کم بودن ظرفیت آن نسبت به دیگر کباب پز های ریلی «۹۰۰ سیخ و ۱۲۰۰ سیخ» ارزان تر می باشد. جهت دریافت قیمت هر ۳ مدل دستگاه با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

دستگاه پخت کباب بدون دود سایز کوچک از کباب پز های تابشی – ریلی می باشد. به همین منظور این دستگاه را بیشتر مشتریانی از ما خریداری می نمایند که صاحب یک رستوران و یا یک مرکز تهیه غذای نه چندان بزرگ می باشند. این دستگاه قابلیت استفاده در مراکز و شرکت های دولتی و خصوصی را نیز دارد.

  • دستگاه به نیروی ماهر نیاز ندارد
  • قیمت دستگاه مناسب با ویژگی های دستگاه می باشد
  • جنس بدنه دستگاه از استیل استنلس
  • ۲ ردیف شعله در بالای دستگاه
  • چرخش سیخ ها به صورت وضعی «۱۲ دور» و انتقالی «۱ ساعت» می باشد.
  • مجهز به هود «تهویه» می باشد.

گالری دستگاه پخت کباب بدون دود

امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×