برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز

دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز صنعتی ۵ طبقه، وسیله ای می باشد که در رستوران ها و سایر آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید این دستگاه و به طور کل موارد زیر، از موضوعاتی هستند که در این صفحه خواهید خواند:
۱- تعریف ته چین بصورت خلاصه
۲- تعریف ته دیگ بصورت خلاصه
۳- درباره دستگاه ته دیگ و ته چین پز ۵ طبقه
۴- خرید/ قیمت دستگاه ته چین و ته دیگ پز
۵- گالری مربوط به دستگاه

ته چین «به انگلیسی: Tahchin» یکی از غذا های ایرانی می باشد که در کنار برنج میل میشود. این غذا، انواع مختلفی دارد؛ برای مثال: ته چین مرغ، گوشت، ماهی، اسفناج و … که هر کدام از حیث سلیقه در آشپزخانه های ایرانی پخته میشوند. موادی که با آن این غذا را میپزند شامل برنج، زعفران، ماست و نوع طعم دهنده «برای مثال: گوشت، مرغ و …» می باشند. ته دیگ «به انگلیسی: Scorched rice» به نانی گفته میشود که در ته قابلمه گذاشته شده و بر روی آن برنج میریزند. این نوع غذا نیز در کنار برنج میل میشود و پخت آن در آشپزخانه های ایرانی مرسوم تر است. ته دیگ، در کشور های دیگری غیر از ایران مانند: ژاپن، ویتنام، اسپانیا و … نیز پخته میشود.

 

درباره دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز ۵ طبقه

دستگاه ته چین ساز مورد نظر، عملکرد بسیار ساده ای دارد. مواد اولیه ای که در قسمت اول ذکر شد را درون ظرف میریزید و آن را درون دستگاه قرار میدهید. پس از گذر زمان، دستگاه به شما ته چین و یا ته دیگ پهن و بزرگی را به شما خواهد داد. شما نیز می توانید با برش زدن ته چین و ته دیگ، آنها را بر روی برنج قرار داده و به دست مشتریان برسانید.

این دستگاه مجهز به سیستم گرمایشی ترموکوبل دار است که امنیت آشپزخانه شما را تامین میکند. جنس بدنه از استیل استنلس می باشد و دستگاه در ۵ طبقه طراحی و تولید میشود.

خرید/ قیمت دستگاه ته چین پز و ته دیگ پز ۵ طبقه

خرید: معمولا دستگاه ته چین پز ۵ طبقه را کسانی تهیه می کنند که مدیر یک رستوران و یا یک تالار هستند. قیمت این دستگاه نیز متناسب با ویژگی های ساختاری و مواد تشکیل دهنده محصول تعیین میشود. اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در بخش فروش اقدام نمایید.

این دستگاه در رستوران ها و تالار هایی استفاده میشود که روزانه با مراجعه کنندگان زیادی مواجه میشوند. این دستگاه می تواند برای رستوران شما یک ویژگی محسوب شود.

  • دستگاه به اشپز ماهر نیاز ندارد
  • قیمت دستگاه مناسب با ویژگی های دستگاه می باشد
  • جنس بدنه دستگاه از استیل استنلس ۳۰۴
  • سیستم گرمایشی گازی و ترموکوبل دار است
  • دستگاه در ۵ طبقه تولید میشود.
  • مصرف گاز ۴.۴ متر مکعب در ساعت می باشد.

گالری مربوط به دستگاه

امتیاز خواننده ما
[جمع: 2 میانگین: 2.5]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×