برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

معرفی دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی

دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی یکی از محصولات جدید کاردر استیل است که با طراحی فوق العاده اش موجب آبدار شدن کباب می شود ( یا به زبان غیر فنی باعث در آمدن اشک کباب می شود) و به موجب آن تاثیر بسیار خوبی بر طعم کباب دارد. دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی به گونه ای طراحی شده است که آب های کباب روی شعله ها نمی ریزد، در نتیجه از آتش سوزی و دود جلوگیری می شود و از این رو هیچ خطری سلامت آشپز را تهدید نمی کند.

دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی دارای مشعل های جداگانه است (۴ مشعل) که هریک از آن ها شیر جداگانه ای دارند.

دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی دارای ۱۶ جای سیخ است که هرکدام در جای خود می چرخند و جنس سیخ های آن از استیل است (استیل ۳۰۴) و نکته آخر اینکه این دستگاه با گاز کار می کند.

شرکت کاردر استیل تولید کننده انواع کباب پز است، از کباب پز ریلی گرفته تا کباب پز اتوماتیک، کباب پز تابشی که همگی آن ها کباب پز های صنعتی هستند و از این رو صرفا برای آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها و تهیه غذاها مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه به طور ایستاده قرار می گیرد و حجم زیادی را اشغال نمی کند، از این رو می توانید در آشپزخانه رستوران خود برای آن جای مناسبی پیدا کنید.

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی

★ عدم استفاده از روش های کلاسیک مثل ذغال (این دستگاه گازی است)

★ کباب به طور مستقیم روی شعله قرار نمی گیرداز آنجایی که این دستگاه کباب را زود می پزد، این زود پهتن باعث می شود که مواد مغذی و عطر و طعم غذا حفظ شود.

★ پخت یکنواخت و یکدست

★ و..

در حال بروز رسانی…

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز ایستاده نیمه اتوماتیک چرخشی برای رستوران ها و همچنین کبابی ها و تهیه غذاها مناسب است اما بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان مشتری خدمات ارائه کنید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

ظول عمر این دستگاه به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

مازیار مرادی

Writer, SEO specialist and content engineer. Student of psychology, cognitive science researcher, lives in Tehran.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×