برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

معرفی دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی | دستگاه گریل صنعتی با قیمت مناسب | فر ذغالی برای پخت برگر تنوری

دستگاه گریل ذغالی فست فود به منظور پخت انواع برگر ذغالی و چیزبرگر ذغالی و گریل کردن همبرگر در فست ود و آشپزخانه های صنعتی مشابه کاربرد بسزایی دارد و در هر منوی فست فودی می توان غذاهایی که با این دستگاه پخت می شوند را یافت. اجاق گریل ذغالی یا همان فر ذغالی در جذب مشتری فست فود ها و برخی از رستوران هایی که در منوی خود غذاهای فست فودی نیز دارند بسیار مفید است. پیشنهاد می کنیم برای کباب کردن استیک ها و همبرگر و مرغ در آشپزخانه خود از این دستگاه استفاده کنید، از آنجایی که این دستگاه ذغالی است، شما برای پخت ذغاها نیازی به روغن نخواهید داشت و شعله به صورتی به غذا می خورد که باعث سوختن آن نگردد. از آنجایی که این دستگاه ذغالی است، بر روی طعم غذا تاثیر گذاشته و آن را خوشمزه تر می کند؛ بویژه برای کسانی که طرفدار همبرگر و چیزبرگر ذغالی هستند؛ این دستگاه صنعتی است، از این رو برای انواع فست فود می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. گریل های کاردر استیل در دو نوع ذغالی و تخت روغنی طراحی و تولید می شوند؛ مدل ذغالی برای پخت انواع برگر ذغالی، فیله، چیز برگر ذغالی مناسب است و در مقابل می توانید از مدل تخت برای پخت و سرخ کردن انواع گوشت، فیله و… با استفاده از روغن بپردازید و همچنین می توانید دمای آن را کم و زیاد نمایید که بسته به استفاده شما می توانید مدل های ۶۰ سانتی یا ۹۰ سانتی را برای فست فود خود انتخاب نمایید.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی

شما به کمک دستگاه گریل و گریدل قادر خواهید بود انواع گوشت و برگر را بدون استفاده از روغن کباب نمایید

★ این دستگاه ذغالی است، از این رو به روغن نیازی نیست.

★ به دلیل طراحی استاندارد این دستگاه انتشار حرارت در این دستگاه به حداقل رسیده است.

★ شعله های این دستگاه دارای شمعک می باشند.

★ جنس بدنه بیرونی این دستگاه از جنس استیل است

★ کلید های کنترل کننده میزان گاز محکم و نسوز هستند.

★ اندازه صفحه استیل این دستگاه ۲۰ سانتی متر است.

★ این دستگاه در مقابل حرارت مقاوم است و محیط را زیاد گرم نمی کند.

★ این دستگاه را می توانید را راحتی شست و شو دهید.

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گریل ذغالی ۶۰ سانتی به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

مازیار مرادی

Writer, SEO specialist and content engineer. Student of psychology, cognitive science researcher, lives in Tehran.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×