برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

معرفی دستگاه گریل میکس | دستگاه گریل صنعتی با قیمت مناسب

از آنجایی که فست فود برگرفته از فرهنگ غرب است، در آشپزخانه های صنعتی غربی گریل میکس به دستگاهی گفته می شود که انواع گوشت، استیک، سوسیس، همبرگر به همراه گوجه و قارچ را کباب می کند که به سنت بریتانیا و ایرلند باز می گردد. وقت آن است که محصولات از پیش ساخته شده موجود در بازار را کنار گذاشته و به محصولات جدید کاردر استیل نگاهی بیندازید، دستگاه حاضر دستگاهیست که منوی رستوران شما را نسبت به رقبا متمایز خواهد ساخت؛ با این دستگاه شما دو دستگاه گریل را در یک دستگاه خواهید داشت و جای کمتری را اشغال خواهد کرد. این دستگاه قادر است تا انواع فیله، همبرگر و گوشت را بر سرعت بالا بپزد.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گریل میکس

★ با استفاده از دستگاه گریل میکس می توانید انواع گوشت و همبرگر را کباب کنید.

★ این دستگاه میکس است، از این رو به صورت روغنی و ذغالی مورد استفاده قرار می گیرد

★ به دلیل طراحی استاندارد این دستگاه انتشار حرارت در این دستگاه به حداقل رسیده است.

★ شعله های مجهز به شمعک

★ جنس بدنه بیرونی این دستگاه از جنس استیل است

★ کلید کنترل میزان گاز محکم و نسوز

★ دارای صفحه استیل به ضخامت ۲۰ میلی متر جهت تفت دادن

★ دارای عایق پشم سنگ

★ دارای قابلیت شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

لازم به ذکر است که محصولات کاردر استیل بویژه دستگاه گریل میکس از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار بودهو به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گریل میکس بیشتر برای فست فود ها کاربرد دارد اما برخی از تهیه غذا، رستوران، آشپزخانه های صنعتی و شرکت ها نیز از آن استفاده می کنند. این دستگاه بسته یه سایز و میزان استفاده قیمت های متغیری را داراست؛ از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گریل میکس به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

مازیار مرادی

Writer, SEO specialist and content engineer. Student of psychology, cognitive science researcher, lives in Tehran.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×