برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

فر پیتزا پز دیجیتال

فر پیتزا پز دیجیتال یکی از تجهیزات بسیار ضروری می باشد که هر فست فودی باید این دستگاه را داشته باشد.

این دستگاه دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد و در چندین نوع نیز ساخته می شود که مشهور ترین و مناسب ترین انواع این دستگاه ها فر پیتزا پز دیجیتال می باشد که نسبت به سایر انواع فر پیتزا مشتری های بیشتری را داراست.

برای صحبت درباره فر پیتزا پز دیجیتال بهتر است ابتدا با تجهیزات فست فودی آشنا شویم، تجهیزات فست فود شامل تمامی دستگاه ها و لوازمی می باشد که در فست فودی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

که یکی از این ابزار و وسایل نیز فر پیتزا می باشد که با سایر فر های معمولی تفاوت هایی دارد و سایز آن نیز نسبت به سایر فر های معمولی که در آشپزخانه های خانه مشاهده می کنید بزرگتر می باشد و به همین دلیل تعداد بسیار زیادی پیتزا را می تواند در یک زمان واحد به مشتری تحویل دهد.

اگر تا کنون به فست فودی ها مراجعه کرده باشید و کمی به اطرافتان دقت کرده باشید می توانید انواع گوناگونی از فست فود را مشاهده کنید.

فر پیتزا پز صندوقی دیجیتال فست فود
فر پیتزا پز دیجیتال فست فود

انواع فر پیتزا پز

فرهای پیتزا پز کاردر استیل تنها محدود به فر پیتزا پز دیجیتال می باشد که خدمتتان معرفی می گردد.

یکی از لوازم پیتزا فروشی فر پیتزا می باشد، فر پیتزا پز دیجیتال تنها یکی از انواع فرهای پیتزا می باشد و این فر ها دارای انواع گوناگونی می باشند، فر پیتزا ریلی نیز یکی دیگر از انواع فر های پیتزا می باشد که کاربرد های بسیار زیادی در پیتزا فروشی ها دارد و می توانید این نوع از فرها را در بسیاری از پیتزا فروشی ها مشاهده کنید.

از دیگر انواع فرهای پیتزا فر پیتزا تونلی می باشد که فقط در یک سری فست فودی های خاص می توانید این فر را مشاهده کنید چرا که دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد.

فر پیتزا پز دیجیتال

فر پیتزا پز دیجیتال یکی از انواع فرهای پیتزا می باشد که در فست فودی ها استفاده می شود و تفاوت هایی را با فرهای خانگی داراست.

فر پیتزا پز صندوقی به دلیل ابعادی که داراست نمی توان در هر فست فودی یافت چرا که فضای اشغال شده توسط فر پیتزا پز دیجیتال زیاد می باشد و برای جا دادن آن باید مکان فست فودی نیز بزرگ باشد.

این فر پیتزا به دلیل ویژگی های مهندسی که در آن به کار رفته است این قابلیت را دارد که به طور کامل این مواد به کار رفته در پیتزا را بپزد و یک پیتزای بسیار خوشمزه را تحویل دهد.

به همین دلیل می توانید مشاهده کنید که فر پیتزا پز صندوقی در بسیاری از فست فودی های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های فر پیتزا پز صندوقی

این دستگاه شکلی همانند یک صندوق را داراست و جنس آن از استیل خالص می باشد.

قسمت های داخلی فر پیتزا پز صندوقی را از آجر و سنگ و یا سرامیک می سازند و به همین دلیل یک حالت سنتی را دارا می باشد و همین امر باعث می شود بسیاری از فست فودی های سنتی و لوکس از فر پیتزا صندوقی برای فست فودی خود استفاده کنند.

شاید تنها عیب این دستگاه را می توان دراین نکته دانست که نمی توان تعداد بسیار زیادی پیتزا را به طور هم زمان در فر پیتزا صندوقی قرار داد و انتظار داشت که همه این پیتزاها به صورت یکسان و با یک کیفیت پخت شوند.

این دستگاه برای این امر ساخته شده است که تعداد کمی پیتزا را با کیفیت بسیار زیاد بپزد نه این که تعداد زیادی پیتزا را وارد آن کنید.

مزیت ها و نکته های استفاده از فر پیتزا صندوقی

فر پیتزا پز صندوقی این مزیت را داراست که بتوانید میزان حرارت آن را تنظیم کنید و به همین سبب می توانید طیف گوناگونی از پیتزا ها را در داخل فر پیتزا صندوقی بپزید.

از دیگر مزیت های این دستگاه این است که می تواند به صورت یکسان به تمامی قسمت های پیتزا حرارت وارد کند و پنیر پیتزا را به صورت کاملا آب شده در بیاورد.

همین امر باعث می شود که یک پیتزای بسیار خوشمزه را میل کنید.

یکی از نکاتی که در هنگام استفاده از این دستگاه باید به یاد داشته باشید این است که بعد از هر بار استفاده از این دستگاه باید مدتی آن را در حالت ریکاوری بگذارید و نمی توان بلافاصله از آن استفاده کرد.

نکته آخر این که آشپز ها و کارکنان فست فودی شما برای استفاده از این دستگاه نیازی نیست که حتما باید دارای تجربه بسیار زیادی باشند.

تفاوت فر پیتزا پز دیجیتال با ریلی

اولین تفاوت این نوع فر پیتزا با فر پیتزا ریلی در این می باشد که حرارت و سایر ویژگی های این فر نسبت به فر ریلی قابل تنظیم تر می باشد.

به همین دلیل شما در هنگام پختن انواع پیتزا ها کار راحت تری را در پیش دارید.

جریان هوایی که در داخل فر پیتزا پز دیجیتال جریان دارد بسیار بیش تر از جریان هوایی است که در داخل فر ریلی پیتزا جریان دارد.

همین عامل باعث می شود نحوه پخت در فر صندوقی بسیار بهتر باشد.

به عنوان تفاوت آخر، این دو نوع از فر های پیتزا می توان گفت قیمت فر پیتزا ریلی گران تر از قیمت فر پیتزا پز دیجیتال می باشد.

به همین دلیل اگر می خواهید در ابتدای کارتان هزینه کمتری را داشته باشید می توانید از فر پیتزا پز دیجیتال استفاده کنید.

خرید فر پیتزا پز دیجیتال

به صورت کلی قیمت تجهیزات پخت پیتزا بسیار گران می باشد.

  • شما در ابتدای خرید این ابزار ممکن است با مشکلات مالی زیادی روبه رو شوید.
  • ولی امروزه پیتزا فروشی ها و به صورت کلی فست فودی ها سود بسیار زیادی را دریافت می کنند و نگرانی زیادی از بابت مشکلات مالی نخواهید داشت.
  • یکی از راه های خرید فر پیتزا پز دیجیتال مراجعه حضوری به شرکت کاردر استیل که یک کارخانه تولید کننده است می باشد.
  • شما می توانید با پرداخت مستقیم قیمت این ابزار آن ها را برای فست فودی خود تهیه کنید و در هزینه خود صرفه جویی بسزایی داشته باشید.
  • روش دیگر تماس با کارشناسان فروش شرکت کاردر استیل است که به صورت تلفنی اقدام به فروش این ابزار می کنند.
  • شما می توانید با انتخاب فر مورد نظر خود آن را سفارش دهید.
  • روش سوم برای کسانی است که نمی خواهند در ابتدا هزینه زیادی برای ابزار بپردازند.
  • این افراد می توانند با مراجعه به سمساری ها فر دست دوم پیتزا صندوقی را خریداری کرده و بعد از مدتی اقدام به نوسازی ابزار خود کنند.
  • شرکت کاردر استیل این روش را توصیه نمی کند و هیچ ضمانتی در قبال محصولات دست دوم وجود ندارد.
امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×