دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ

معرفی دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ | کباب پز تابشی گازی صنعتی

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی به طور کلی از گاز شهری تغذیه می کند و شعله می تواند به دو صوت مستقیم و غیر مستقیم به غذاها بخورد و باعث پخت آن شود اما به طور کل حرارت ها تابشی است و در پروسه طراحی سعی شده است دستگاه به طور یکنواخت گرما را بر روی کباب پخش کند تا کباب به صورت بکدست پخته شود. دستگاه کباب پز تابشی گازی در مدل های مختلفی تولید می شود از کوچگترین ساز گرفته تا بزرگترین ساز که اندازه های صنعتی و رستورانی به گونه ای هستند که می توانند بالای ۱۰۰ سیخ کباب را بپزند. فروش دستگاه کباب پز تابشی صنعتی مناسب برای رستوران ها، کبابی ها با قیمت مناسب، تولید شده توسط شرکت کاردر استیل بدون نولید دود و حرارتو بدون نیاز به یک آشپز ماهر؛ این کباب پز این توانایی را دارد که در هر سری ۴۰ سیخ کباب را بپزد و به دلیل اینکه تابش حرارت به صورت غیر مستقیم است باعث آب دار شدن کباب شده و کباب ها نخواهند سوخت؛

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ

★ این دستگاه قادر است انواع کباب را به صورت یکنواخت و سریع طبخ نماید.

★ این دستگاه بدون اینکه دود یا حرارت تولید کند قادر است انواع کباب را با سرعت بالا می پزد.

★ این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که انتشار حرارت در آن به حداقل می رسد.

★ شعله های موجود در این دستگاه به صورت غیر مستقیم به کباب می خورند و از سوختن جلوگیری می شود و کباب های پخته شده آبدار خواهند بود.

★ جنس بدنه بیرونی دستگاه از جنس تمام استیل می باشد.

★ به دلیل آسان تر شدن فرآیند پخت و همچنین افزایش سرعت پخت، توسط این دستگاه، دیگر به آشپز ماهر نیازی نیست.

★ دارای سینی چربی گیر در پایین دستگاه

★ کاهش مصرف گاز به میزان ۳/۱ نسبت به مدل های ساده

★ دارای قابلیت شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۴۰ دهنه ۴۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *