دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ

معرفی دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ | کباب پز تابشی قیمت مناسب

اگر به تاریخچه دستگاه کباب پز نگاهی بیندازیم در می یابیم که از زمان سرخ پوست ها، پیش از آنکه کریستوف کلمب به آمریکا برود و تحت استثمار قرار بگیرد وجود داشته است. بومی های آمریکای جنوبی چوب هایی داشتند که بارباکوا نام داشت که این واژه برای قرن ها به خود ساختار آن نوع چوب اشاره داشت که در نهایت با گذشت زمان معنی آن به «کباب کردن» تبدیل می شود. جدای از آن  پخت و پز جنوب شرقی آمریکا هم مجدد به همین شکل بود، به طوری که به خوک کباب شده در آن منطقه شناخته می شد که با گذشت زمان غذاهای جدیدی به وجود آمدند و هم اکنون شاهد آن هستیم که همبرگر و هات داگ نیز به همین روش پخته می شوند. اگر به دنبال یک دستگاه برای پخت کباب و جوجه برای رستوران خود هستید که بدون تولید دود و انتشار حرارت و عدم نیاز به آشپز ماهر در فرآیند پخت به شما کمک کند، آن محصول اینجاست. کباب پز تابشی صنعتی کشویی که توسط شرکت کاردر استیل تولید شده است به رغم کوچک بودن فضای زیادی از رستوران را اشغال نمی کند. از آنجایی که حرارت غیر مستقیم به کباب ها وارد می شود، کباب ها نه تنها نخواهد سوخت بلکه باعث آبدار شدن کباب ها نیز می شود.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ

★ با استفاده از این دستگاه انواع کباب را به صورت یکنواخت و سریع بپزید.

★ این دستگاه بدون اینکه دودی تولید کند یا باعث تولید آتش شود، انواع کباب را می پزد.

★ به دلیل طراحی فوق العاده این دستگاه، انتشار حرارت به حداقل می رسد.

★ شعله های موجود در این دستگاه به صورت غیر مستقیم به کباب وارد می شوند و از سوختن جلوگیری می شود

★ جنس بذنه بیرونی این دستگاه از جنس استیل است

★ به دلیل آسان شدن فرآیند پخت توسط این دستگاه، دیگر به آشپز ماهر نیازی نیست.

★ دارای سینی چربی گیر درون دستگاه

★ کاهش مصرف گاز به میزان ۳/۱ (نسبت به مدل های گازی ساده)

★ دارای قابلیت شست و شوی راحت دستگاه و سینی

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

★ و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ برای انواع تهیه غذا، رستوران، کبابی و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه کباب پز تابشی صنعتی کشویی – ریلی ۵۰ دهنه ۳۰ سیخ به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *