دستگاه گرمخانه غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی

معرفی دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی دیجیتالی | گرمکن غذا برقی شرکتی | دستگاه گرمخانه غذا سایز کوچک

در هر شرکت و محل کاری به محصولی برای گرم کردن غذاهای پرسنل نیاز است. یکی از دغدغه هایی که در ساعات ناهاری افراد با آن روبرو می شوند فرآیند گرم کردن غذا است که نگرانی سوختن و گرم کردن غذا همیشه وجود دارد و مشکل دوم از این قرار است که اگر بخواهید با مایکروویو غذاها را گرم کنید، بایستی غذا ها را تک تک گرم کنید که زمان زیادی صرف گرم کردن غذای کارمندان خواهد شد که کاردر استیل برای حل این مشکل گرمکن غذای ۲۰ نفره را پیشنهاد می دهد که ۲۰ غذا را همزمان گرم می کند و از آنجایی که گرما به صورت یکنواخت در دستگاه جریان دارد، از سوختن غذاها جلوگیری می شود.

 

اطلاعات مربوط به محصول

برخی از ویژگی های دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی

★ دارای ۳ عدد قفسه

★ تک درب آهنی

★ عدم نیاز به گاز شهری

★ دارای ترموستات مکانیکی

★ قابل استفاده در مدارس، ادارات و شرکت ها و همچنین رستوران ها به منظور گرم کردن و گرم نگه داشتن غذا

★ دارای پایه های چرخدار

★ دارای نمایشگر دیجیتالی

★ تولید شده در دو نوع برقی و گازی

★ چرخش هوا درون دستگاه

★ رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی در طراحی و ساخت

★ مجهز به کنترل دما از ۰ تا ۱۰۰ درجه

★ برق ۱۰۰۰ وات

★ امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده

★ مواد اولیه با کیفیت

★ قابلیت سفارشی سازی: دارد

و…

به منظور اثبات و تضمین کیفیت تولید، تمامی محصولات خریداری شده از کاردر استیل، بویژه دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند و به مدت یک سال پس از خرید، محصولات ما شامل گارانتی هستند.

پرسش های متداول

شرکت کاردر استیل در یک شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی واقع در جنوب تهران است و تجهیزات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می کند. لازم به ذکر است که ما تجهیزات خود را به خارج کشور نیز صادر می کنیم؛ برای کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و همکاری با سایر شهر ها می توانید با ما تماس بگیرید.

دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی برای انواع مدرسه، شرکت ها و کارخانه ها، بوفه ها، آشپزخانه های صنعتی کوچک و… مناسب می باشد و بسته به اینکه شما در چه صنفی هستید و قرار است به چه میزان در طول روز گوشت برش بدید، قیمت ها تغییر می کنند. از این رو قیمت واحدی را در وب سایت اعلام نکردیم. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید، پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما به شما قیمت را اعلام خواهند کرد.

دستگاه گرمکن غذا ۲۰ نفره برقی مکانیکی به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای شما کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که پس از خرید این دستگاه از شرکت کاردر استیل از گارانتی ۱ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *