برترین سازنده تجهیزات رستوران ، فست فود و آشپزخانه صنعتی : گرم کننده غذا، فر پیتزا و کباب پز

دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی

دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ عددی ، کباب پزی است که حرارت را بر روی کباب ها می تاباند و آنها را در مقابل شعله مستقیم قرار نمیدهد. کباب پز صنعتی ۱۲۰۰ تایی، نوع متوسط از سری محصولات کباب پز ریلی می باشد که توسط شرکت کاردر استیل تولید و عرضه میشود. در ادامه به برخی از ویژگی های کلیدی و مشخصات فنی این نوع کباب پز صنعتی گازی خواهیم پرداخت.

شرکت کاردر استیل در مدل کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی، دست به تولید دو نوع مختلف از این نوع محصول زده است. این دو مدل دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی تمام گردون و دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی معمولی هستند که تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در ادامه هر یک از محصولات را به شما معرفی خواهیم نمود.

انواع دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی

همانطور که پیشتر نیز گفته شد کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی در دو مدل مختلف کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ عددی تمام گردون و دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ عددی معمولی تولید میشوند. اجازه بدهید به صورت جداگانه، مقایسه ای میان این دو نوع کباب پز گازی داشته باشیم تا بتوانید در هنگام تصمیم گیری از اطلاعات بیشتری برخوردار باشید.

مدل اول: کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ عددی تمام گردون

دستگاه کباب پز گازی ۱۲۰۰ تایی، نام فنی محصول اول است که از ویژپی های منحصر به فردی برخوردار است. شعله های این کباب پز گازی فقط در بالای سیخ ها قرار گرفته اند که باعث میشود دود از دستگاه تولید نشود. در این مدل، سیخ های کباب تا انتهای دستگاه به دور خود میچرخند و کاملا پخته شده و آبدار به دست شما میرسند.

مشخصات فنی کباب پز صنعتی گازی تمام گردون

دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی تمام گردون مناسب برای کبابی هایی که روزانه با مشتریان زیادی رو به رو میشوند.

 • بدون نیاز به کارگر ماهر
 • دارای سینی جمع کننده کباب
 • دارای سینی جمع کنننده روغن
 • مجهز به هود
 • شعله از بالای سیخ ها
 • گردش سیخ ها به صورت وضعی و انتقالی

مدل دوم: کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ عددی معمولی

این مدل دستگاه ساختاری متفاوت دارد. شعله ها در این دستگاه، در بالا و پایین سیخ ها قرار گرفته اند و از دو طرف کباب را می پزند. در این مدل کباب پز گازی، سیخ ها ثابت و بدون حرکت تا انتهای دستگاه میروند و امکان تولید دود از دستگاه وجود دارد. زیرا روغن کباب ها، ممکن است بر روی شعله های پایینی چکه کند. قیمت این مدل دستگاه از مدل تمام گردون آن پایین تر می باشد.

 

مشخصات فنی کباب پز صنعتی گازی معمولی

دستگاه کباب پز صنعتی گازی ۱۲۰۰ تایی معمولی نیز مناسب برای کباب پزی های بزرگ می باشد. این دستگاه به کسانی توصیه میشود که به فکر هزینه دستگاه نیز می باشند و ناچاراً وسیله دست دوم تهیه می کنند.

 • عدم نیاز به نیروی ماهر
 • قیمت ارزان
 • استیل استنلس
 • شعله در بالا و پایین
 • سیخ های ثابت ثابت
 • مجهز به هود
ویژگی های مشترک هر دو مدل دستگاه

هر دو مدل دستگاه دارای ویژگی های مشترکی نیز می باشند. جنس هر دو مدل دستگاه کباب پز صنعتی گازی از استیل استنلس می باشد. هر دو دستگاه سیخ های کباب را در ابتدای دستگاه دریافت می کنند و از سوی دیگر دستگاه به صورت پخته شده در سینی جمع کننده کباب قرار میدهند. هر دو دستگاه قابلیت پخت ۱۲۰۰ سیخ کباب در ساعت را دارند که این ویژگی در نوع خود بسیار خاص است. شما می توانید با این دستگاه در هر شغلی که هستید، از دستگاه های دیگر به طور کل بی نیاز شوید.

امتیاز خواننده ما
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

بستن فهرست
×